Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszerűen nem vagyok képes...

Egyszerűen nem vagyok képes kialudni magamat. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Hogyha megtehetem, akkor hétvégéken, vagy ha nem megyek sehova, képes vagyok délután 2-3 óráig aludni, úgy, hogy előző nap 10órakor már az ágyban voltam, és az a szar, hogy ugyan annyira hulla fáradt vagyok, mint amikor máskor 5kor kelek a suli miatt(szar a bejárás, de jobb mint a koli). Teljesen hullának érzem magam, ezen a kávé sem segít, délután sem. Persze nem egész nap vagyok ilyen, de úgy egy-két óra hosszát teljesen biztos. A nap végére meg tele vagyok energiával, és egyáltalán nem vagyok álmos amikor le kellene feküdni és ha akarok, reggelig is fent maradok, alvás nélkül, lazán. Viszont ha elalszok, akkor rohadt fáradt leszek, akármikor kelek. Mi lehet ennek az oka, illetve mit lehet ez ellen tenni?
2010. máj. 2. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Felhalmozódik a kialvatlanság. Az nem napi bontásban működik: ma kialudtam a 8 órát, akkor nincs jogom fáradtnak lenni. Ha 5-kor kelsz, akkor legkésőbb 9-kor, de inkább korábban le kéne feküdnöd, hogy kijöjjön a 8-8 1/2 óra. És még napi ritmus is van, sok ember ilyen bagoly típus.
2010. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet h ilyen bagoly vagyok, mert este tele vagyok energiával. Köszi a választ, akkor megszívtam konkréten XD
2010. máj. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!