Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul az...

Miért vagyok rosszul az alkoholtól?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy ivó, de azért elég sok bulin túl vagyok, így 30 éves koromra. Általában sört iszom, ritkán kevert rövideket (vodka-narancs, rumoskóla, ilyenek). Töményet nem iszom.

Rendszeresség, nos nagyjából 2 hetente egy sörön kívül a kb 3-4 havonta megtörténő bulik, amikor fogyasztok az előbb említettekből is, maximum 4-5 ilyesmi. Sok óra alatt. Nem szoktam részeg lenni a talajon, maximum spicces, jókedvű, és másnapos maximum az 5 pohár valami plusz sör kombó után vagyok.



3 hete volt egy koncert, ahol azért lecsúszott pár sör és vodka-narancs, múlt héten céges karácsony volt, ahol kettő sört ittam összesen, végül tegnap este egy csajos kiruccanás volt, ahol összesen 3 vodka-narancsot fogyasztottam 4 óra leforgása alatt. Mindhárom alkalommal nagyon nagyon rosszul lettem már este, kihánytam mindent, majd már csak epét és az elfogyasztani próbált vizet, és ez így folytatódik kb másnap délig. Most is rosszul vagyok, talán a most megivott 3 korty víz már bennem marad.

Szóval mi ez? Mi bajom lehet? Allergiás vagyok? Milyen betegség tünete lehet esetleg?


2016. dec. 29. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm is így volt az epeje nem bírta az alkoholt , ő is szegény megivott 2-3pohar pezsgőt meg 1-2 tequilat és egész este hányt ,másnap meg olyan rosszul volt mintha egy üveg rövidet ivott volna meg. Talán nálad is az eped lehet a probléma....
2016. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy pedig elkaptad ezt a hányós vírust.
2016. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

epe. én sem bírom. fél sörtől hányok.

ne igyál. én nem is kívánok rá már.

2016. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért kell, kellene inni? Ráadásul vodka-narancsot. Ez a lehető legrosszabb , műanyag és porból készült valami.
2017. jan. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!