Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul az...

Miért vagyok rosszul az alkoholtól?

Figyelt kérdés

Nem úgy rosszul hogy másnapos vagyok, hanem már akkor se bírom amikor megiszom. De még csak egy sört sem, amint ittam nem sokkal később iszonyatosan fáj a hasam és hányingerem lesz. Pedig régebben bírtam, sose voltam alkoholista csak ritkán ittam mindig és nem is sokat, de most már semennyit sem merek, mert bármiből megiszok egy pohárral ez a vége. Lehet ennek valami egészségügyi oka? Mert azért jól esne pár havonta egy két sör, de már egy éve nem mertem inni semmit. El merjek mondani egy ilyet az orvosnak vagy csak kinevetne?

22/L


2015. dec. 17. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod a dokinak, lehet valami emésztőszervi bajod is, de az más esetekben is jelentkezne, nemcsak alkohol ivásakor, én inkább arra gondolok, hogy ennyire nem bírod az alkoholt.
2015. dec. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj vele orvoshoz, mert előfordulhat alkoholra allergia, aminek súlyos következményei lehetnek. Addig is kerülj minden alkoholost.
2015. dec. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!