Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Hülyének érzem magam

Mit tegyek? Hülyének érzem magam

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy egy eléggé maximalista vagyok,kedden voltam versenyen,ahol 3.lettem,aminek nem örultem,de elfogadtam,aztán tegnap megint versenyem volt,bár eredmény nincs,nagyon félek,mert nehéz volt.Tudom,hogy el kell fogadni a kudarcot,de nekem nem megy.Tanácsokat légyszi

2017. jan. 21. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán könnyebb úgy elfogadnod, ha nem kudarcként éled meg, hanem visszajelzésként, hogy hol tudsz javítani.


Nem az a fontos, hogy most első legyél, hanem hogy többé ne kövesd el ugyanazokat a hibákat, ami miatt most nem te lettél az első.

2017. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Amit most érzel az aggódás,és bizonytalanság.A kérdésedben nem szerepel,hogy milyen versenyről van szó.Mert ez egy tág fogalom.Lehet egy matek verseny,de sport verseny is.Az élet nem mindig azt adja amit szeretnénk.Miért fontos neked ez a verseny ? Hány verseny van még hátra ? Mindegyik verseny után görcsölni,és aggódni szeretnél ? Biztos hogy neked való ez ? Korod ? Nemed ? 38 F
2017. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok,és ez volt az utolsó versenyem,5. osztálytól rendszeresen járok.A magyar nyel és irodalom megyein 3.lettem,tavaly meg országoson első,és hát....A töri az is megyei volt
2017. jan. 21. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm,hogy válaszoltál.Gratulálok ! Mostmár tiszta a kép.Gyakorlatilag a lányom lehetnél a korod alapján. Nos ! Tanultál,és ebben eredményeket értél el.Arra tekints ami már megvan ! Amit megnyertél ! De holnap,és holnapután gondold végig,hogy megéri-e ? Mármint az aggódást,és a görcsölést.Én saját magamról tudom,hogy kerülöm az ilyen vagy,vagy helyzeteket.Olyan dolgokba nem megyek bele ami nem biztos.Én mindíg csak biztosra megyek.Egy példa: Ha van mondjuk egy nyereményjáték aminek a nyereményét szeretném,akkor inkább megveszem magamnak.És nem görcsölök azon hogy vajon én nyerem-e meg vagy sem....Én is ilyen aggódós voltam mint most ahogyan te aggódsz.Gyomoridegem volt.Aztán feltettem magamnak a kérdést hogy akarok-e aggódni továbbra is ?... Nem ! És ott hagytam azt a munkát amit nem szerettem csinálni.
2017. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jan. 21. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!