Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám megerősíteni?Hülyé...

Hogy tudnám megerősíteni?Hülyének fognak nézni, és pszichológushoz elküldeni, de nem érdekel. Szoktam karcolni magam.

Figyelt kérdés
Ma már nagyon erősen csináltam. Beleírtam a karomba egy nevet, és most kidudorodik. Csak az zavar, hogy hamar eltűnik, véresre pedig nem tudom megcsinálni, mert egyszerűen nem tudok olyan mélyre bevágni. Hogy tudnám megcsinálni, hogy ne tűnjön el? És depresszió ellen is várok segítséget, ha tudtok vmit!
2009. ápr. 14. 12:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Hááát,a karcolás elég gáz,ha szeretnél maradandó dolgot inkább tetováltasd magad,vagy van hegtetoválás is.De mivel depressziós is lehetsz így a gond komolyabb.Ha tényleg annak érzed magad,csak doki segíthet,mert az egy betegség és gyógyszer kell hosszú ideig hogy meggyógyulj.Ha letargikus vagy ,beszéld ki magadból a problémáidat,keress egy jó barátot,legyél sokat napfényes időben a szabadban és soha ne utasíts el senkit aki segíteni akar.Írj naplót ahol mindent kiírhatsz magadból,vagy keress magadnak vmi hobbit,ami leköt és kikapcsol.Inkább rajzolj,ne magadat karcold,nem sok értelme van.Ez nekem egy kiáltásnak tűnik,h vki figyeljen rám.Remélem jobban leszel,minden jót neked!
2009. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerzel egy tapétavágó kést, esetleg orvosi szikét, azzal könnyűszerrel beleírhatsz bármit a kezedbe. Az más kérdés, hogy egy rossz mozdulat, kicsit megszalad a penge és elvérzel vagy egy ujjal kevesebb lesz a kezeden. Nos tehát ez a dolog egy szánalmas ostobaság. A motiváció érthető de másképp kéne kiélni. Javaslom, hogy (akkor is ha lány vagy) menj le boxolni vagy thay-boxolni. Ezeken az edzéseked rendeltetésszerűen ütni fognak, méghozzá erőből. Ezután fájni fog mindened. Ilyenformán egészséges formában megvalósítod a mazochista vágyaidat és még fitt is leszel, verekedni is megtanulsz. Ráadásul barátokat is szerzel és belecsöppensz egy olyan társaságba, mi elüt a mostanitól és roppant kevés a depressziós ember. Jó hatással lesz rád a dolog.
2009. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha lehetséges inkább sehogy ne vagdosd a kezedet, mert késobb szégyellni fogod a hegeket. Régebben én is vagdostam a karom, az emberek bolondnak néztek, de ez nem is annyira érdekel. Inkább csak az, hogy most már el akarnám tuntetni, de nem tudom :(

Gondolkozz a kovetkezményeken, mielott cselekszel!

2009. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

istenem...Komolyan mondom magamat látom benned...Én is pontosan ijen voltam kiborultam ha nem vérzett ordibáltam h. mér nem vág rendesen ez a kés stb...

De rájöttem h. ez nem megoldás.

Depressziós is voltam... de rákell jönnöd van aki szeret...

ne legyél olyyan mint én :]

2009. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!