Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Mindenhez negatíva...

Mit tegyek? Mindenhez negatívan állok hozzá. Főleg ha munkáról van szó. Interjú előtt egyből tudom, hogy nem engem fognak felvenni és bármilyen munkáról van szó, hülyének érzem magam mindenhez, pedig szeretnék dolgozni és lusta sem vagyok.

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 12:34
 1/4 anonim válasza:
ha nem vagy lusta és szeretnél dolgozni,akkor csak a gondolatmeneteden változtass.Ez gátolja meg benned,hogy tovább menj és felvegyenek illetve ne nézz ki hülyének.Minden dologba átlehet vinni ezt.Nézd meg mit írtál le... olvasd vissza te ezt akarod..az mindegy,hogy tetszik vagy sem neked csak ez jár az eszedben.Inkább az járjon,hogy "tuti felvesznek meg én tudom a dolgomat".A főnökök általában megérzik ki a magabiztos és ki nem és ha te nem vagy az nos akkor más lesz. Szóval legyél te és ne jussanak ilyen gondolatok az eszedbe ráadásul nem vagy lusta tehát van ambíciód.Csak gondolat menet kérdése az egész.Hidd el nap mint nap figyelek meg embereket és az lesz az eredmény amit lehet látni már csak abból,hogy rájuk nézek mármint,hogy rossz illetve jó dolog fog -e bekövetkezni az életükben.
2013. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Olvastam erről igen, hogy pozitív gondolkodás. Csak sajnos nálam nevelési gondok is vannak.Most pl fogok menni egy interjúra( karácsonyi vásárba, ahová alkalmazottat keresnek, gondolom kaja sütögetésre)és ezt boldogan meséltem édesanyámnak a telefonba, hiszen érettségivel és OKJ-s bizonyítvánnyal 5 hónapja keresek munkát, mire a telefon beszélgetés végére megint úrrá lett rajtam az, hogy el fogom bénázni, odaégetem a kolbászt vagy ilyesmi. Csak azt hallgattam a telefonba, hogy én lehet nem fogom bírni a 12 órás munkát( szóval gyenge vagyok hozzá ezek szerint), meg hogy mikor fogok enni. Még meg sem kaptam az állást, de az anyám már olyan részlet kérdéseken gondolkodik mint a kajaidő ami engem bevallom őszintén nem is érdekel. Árad az anyámból a negativitás, és én ebben nőttem fel, sajnos ez is az én nagy bajom.
2013. nov. 13. 11:58
 3/4 anonim válasza:
Hát akkor ignorálni kell édesanyádat legalábbis ilyen szempontból,ha tetszik ha nem vagy beszélhetsz vele ,hogy jó lenne ha nem tenné ezt ez a két megoldás van.Ha nem akarod,hogy ez kihasson rád valamit tenni kell.
2013. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Henry Fordnak tulajdonítják a mondást:

Akár azt hiszed, hogy képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad van.

2013. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!