Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek kövér vagyok? Van...

Victory82 kérdése:

Szerintetek kövér vagyok? Van egy 28 hónapos kisfiam, a terhesség alatt 20 kg-ot híztam.62-ről 82-re. Most 64 kg vagyok és 162 cm magas. Mindenki azt mondja, hogy ne fogyjak többet, de nekem így annyira rossz. Várom a tanácsaitokat!

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 14:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Az a helyzet,hogy én még annyit sem ettem,mint előtte.Az édességet alapból sem szeretem,kívánós sem voltam.Lassan terveznénk a tesót,de már előre félek,hogy megint mi lesz.Nem az alakomat féltem,csak nem értem,hogy miért híztam ennyit.Jó lenne elkerülni a nagy hízást,mert a doki nem fog elvállalni,azt mondta.Hiába mondtam neki is,hogy nem a kaja miatt van!
2010. jún. 3. 20:57
 22/25 anonim ***** válasza:

ez hormonális szerintem.

De mi az hogy nem vállal el?Ilyen van?!?!?

2010. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szia!Igen van ilyen!Azt mondta a dokim,hogy ha legközelebb is ennyit hízok,akkor nem fog elvállalni!Elég nehezen lett meg a kisfiam 16 óra alatt,a doki szerint sokkal hamarabb megszületett volna,ha kevesebbet hízok.Amúgy nagyon rendes doki,meg voltam vele elégedve.Csak már rosszul voltam a védőnőnél is,ha rá kellett állni a mérlegre!
2010. jún. 4. 20:58
 24/25 anonim ***** válasza:
van összefüggés a súly és a szülés ideje közt?Nem gondoltam volna....
2010. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!