Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek kövér vagyok? Van...

Victory82 kérdése:

Szerintetek kövér vagyok? Van egy 28 hónapos kisfiam, a terhesség alatt 20 kg-ot híztam.62-ről 82-re. Most 64 kg vagyok és 162 cm magas. Mindenki azt mondja, hogy ne fogyjak többet, de nekem így annyira rossz. Várom a tanácsaitokat!

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 14:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
szeritem csak diétázz,ami azt jelenti egyél sok zőldet,meg gyümit,kerüld a cukros,ételeket.Egyél natúr joghurtot(pl aktivia),az jót tesz az emésztésnek.
2010. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
de amúgy nem vagy kövér egyáltalán,főleg baba után.Meg nem jó terhesség után sokat nagyon fogyni szerintem.Ez így jó ahogy van.
2010. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást!Nagyon aranyosak vagytok!
2010. máj. 31. 22:31
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes vagy így:) Az általam ismert valamennyi pasi szerint az az ideális nő, aki nem csontsovány, hanem formás. Én ugyanennyi vagyok, és mindegyik azt mondja, így a legjobb:) Úgyhogy nyugi.

05-08 19:31-as válaszolónak üzenem, hogy fogalmad sincs miről beszélsz. 10 kg-nál többet hízni lehet luxus, de mit csinálnál, ha pl. úgy járnál, mint én? A gyerek 4600g, a méhlepény 2,5kg, és a magzatvíz több, mint 8 l. Ez összesen több, mint 15kg. AMikor kibújt a gyerek, pont 15 kg-val voltam kevesebb, mint közvetlenül szülés előtt. VAjon mit kellett volna csinálnom? Leszivattyúzni a plusz vízmennyiséget, hogy ne haladjam meg az általad optimálisnak tartott gyarapodást? Ugyan már, ezt te sem gondolod komolyan. Ha nem értesz hozzá, minek bántasz anyukákat, amikor még csak ne mis tehetnek róla, hogy többet híztak?

2010. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm szépen,nagyon örülök neki,hogy nem vagyok egyedül olyan,aki nem cérna.Semmi bajom a vékony anyukákkal,csak némelyikük olyan lenézően viselkedik velem.
2010. jún. 2. 14:14
 16/25 A kérdező kommentje:
És ez annyira rosszul esik,mert tudom,hogy nem azért híztam meg,mert zabáltam,sőt!A dokim is macerált érte,dehát fénnyel nem táplálkozhatok sajna.Kedves utolsó,nagyon kedves vagy,bárcsak több ilyen ember lenne,mint te!Köszönöm!!!!!!
2010. jún. 2. 14:20
 17/25 anonim ***** válasza:
Mi kicsit molettek -mert én is az vagyok - sokszor mondogatom magamnak megnyugtatásul, hogy legalább lehet rajtunk mit fogni, vagy ha beteg leszek lesz miből leadni. Ha Te magad jól érzed igy a bőrödben, ne foglalkozz senkivel.Szerintem még mindig jobban nézünk ki, mint azok a vékony, alaktalan, aronexiás hölgyek.
2010. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

11:12-es

Azért maradjunk annyiban, hogy

1. a babák 95%-a nem 4600 grammal születik, hanem 3500 körül.

2. mindenkin felesleg is keletkezett, akinek szülés után 2 héttel még több a súlya, mint előtte 9 hónappal.

Lehet ezt szépíteni, de tény: a terhesség a legtöbb nő számára egy "felmentés", megnyugtatja a lelkiismeretet, hogy ezentúl 2 helyett ehet.

2010. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz.Ez nem nyugalom kérdése,hanem szükséglet.Mivel a fejlődő magzatnak tápanyagra van szüksége.

Ja és terhesen nem hiszem,hogy valaki kondiba fog járni,1.mert nem ajánlott,2.mert nem az a legfontosabb ilyenkor,hanem hogy a baba egészséges legyen.Szülés után meg ha egészségesen táplálkozik valaki,idővel lemegy.

2010. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Na ami plusz fölös súlyként megmarad(t), azt éppenhogy nem használta fel a magzat...

Persze, hogy nem kondizni kell, meg sprintelni, súlyt emelni. Mindössze annyit enni, amennyit muszáj és nem többet.

2010. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!