Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziósok, anorixiások!...

Depressziósok, anorixiások! Ti hogyan szüntetitek meg a hiányérzetet? Tippek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 15:29
 1/6 anonim válasza:

Én nem vagyok depressziós , legalábbis papíron biztosan nem. De tele van a jobb combom hetes,hónapos,napos,éves hegekkel. Tudom ,beteg dolog . De legalább megnyukszom tőle egy időre. Azt is tudom ,hogy sokak ..szinte pindenki szerint :hülyeség,állatság, nem old meg semmit. Pedig ez egyeltalán nem így van . Ártani sokat nem ártasz magadban ,ha nem vágsz mélyre . Csak sebes leszel és picit fáj. Az akkor épp lévő stresszt meg eltűnteti( ne kérdezd hogyan) ....szooval jah.

Nem tudom pontosan ,hogy te "üresség" alatt mire gondoltál . Nekem ez ugrott be először. Bocs ha nem arra kaptál választ !

2017. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocs ,még kijavítanám az előző idézőjelek között szereplő szavam. Elírtam. *" Hiányérzet"
2017. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, amúgy falcolni én is szoktam.
2017. ápr. 13. 17:04
 4/6 anonim válasza:

Ne. Csak ezt ne. Normálisak vagytok? A combban is van olyan ér, amit ha sikeresen eltaláltok akkor ott helyben rengeteg vért veszítetek aminek rossz vége lehet. A vagdosás utáni vágy egyszerű mazochizmus, ennyi erővel kereshetnétek egy szado férfit aki nem csak testileg hanem érzelmileg is helyretenne. Nem akarom osztani az észt, de én is vagdostam magamat és az egyik rosszul elsült vágásnak majdnem halál lett a vége, annyi vért veszítettem. A stresszt zenével is lehet oldani, bár az aktuális divatmuzsikáktól nem kell sokat várni. Ajánlom a régi német EBM-et, rajtam mindig segít. Van ritmusa és blokkolja a gondolatokat teljesen.

Ha nem múlik a hiányérzet a zenétől akkor van még egy jó gyógyír: alkohol.

Lehetne itt szépeket regélni a hobbiszerzésről de egy depressziós emberen nem fog segíteni a bélyeggyűjtés.

2017. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De ha esetleg kiskorúról van szó?

Egyébként meg ,nem biztos ,hogy aki vési magát,annak olyan fontos a saját életben maradása. Főleg ,hogy ha valaki ezt csinálja ,az valószínűleg nem rendelkezhet túl sok életkedvvel.

A zenén ,az alkoholon és a szikén kívül ,engem is érdekelne néhány könnyen elérhető módszer!

2017. ápr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kiskorú ugyanúgy fordulhat alkoholhoz és BDSM-hez. Ma már senki nem veszi figyelembe a korhatárokat. Igazából nem is kell, mert mindenki maga dönti el mi jó neki.

Könnyen elérhető módszer? Gyűjts bélyegeket :))

De komolyan. Drasztikus módszereken, szerelembe esésen és hobbikeresésen kívül nem nagyon létezik más hiánypótló a depresszióra.

2017. ápr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!