Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziosok nektek is van...

Depressziosok nektek is van olyan hogy egyik nap nagyon rosszul vagytok masnap meg mar jobban kicsit?

Figyelt kérdés
nalam ez van sajnos, van hogy nagyon szarul leszek elhagy minden erom semmihez nincs kedvem meg beszelni is alig birok ahhoz sincs kedvem, aztan szokott olyan is lenni hogy jobb kedvem van nem erzem magam annyira gyengenek birok rendesen beszelni, veletek is ez van?? es miert van ez velem ez a valtakozas??? orvoshoz nem jarok nem is szeretnek

2017. jan. 4. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz becsapni! Hipochonder vagy!
2017. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is szokott lenni. Engem bipoláris depresszióval kezeltek, de ráuntam a sok mocsok gyógyszerre és abbahagytam 2 év után. Azóta nagyon hullámzó a kedvem. Kiszámíthatatlan.
2017. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, de hogy jól vagyok, az csak nagyon ritkán van...
2017. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ezzel en is ugyan igy vagyok... egyik nap jol vagyok masik nap meg inkabb eltunnek.... de az hogy jobban vagyok az nagyon ritka....
2017. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!