Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziósok tényleg nem...

A depressziósok tényleg nem akarnak járni senkivel?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki depressziós, úgyhogy elmondta, nem akar senkivel sem randizni, mert ő nagyon magába van zárkózva.


Ehhez képest állandóan a neten lóg meg a barátaival jár ide-oda.


Nem tudok sokat erről a problémáról, de nekem úgy jön le, hogy csak le akar rázni. Vagy aki depressziós, az csak a mélyebb dolgok felé nem nyitott?


2016. aug. 30. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Le akar rázni, méghozzá igen undorító módon. Egy mentális betegségből űz gúnyt ezzel.
2016. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak leakart rázni :D vagy csak simán nem akar párkapcsolatot, de a depressziónak ehez semmi köze
2016. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olvastam az eredeti kérdésed.

Attól, hogy valaki depressziós még találkozhat a barátaival, élhet szociális életet, esetenként úgy is tehet, mint aki élvezi az életet. Aztán egyedül marad magával és a negatív gondolataival.

Lényeg, hogy nem nyitott a veled való kapcsolatra. Lépj már túl rajta. Ne zaklasd e-mailekkel, és ne kérdőjelezd meg az okait.

2016. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom. Ezzel együtt megkérdőjelezem, mert az őszinteség híve vagyok. Azt gondolom, ha valakinek nem jövök be, mondja meg nyíltan, és ne ködösítsen egy betegségre hivatkozva.
2016. aug. 30. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén az mutatná, hogy érett vagy és egyenes, hogy békén hagyod, és nem kérdőjelezed meg.

Mi van, ha tényleg depressziós? Nem akar veled ismerkedni, rosszul is van, és te azzal zaklatod, hogy hát biztos csak nem mondja meg az igazat.

A jellemes dolog néha elsétálni, nem meg konfrontálni az igazság nevében... ha hazudott, úgyse kellene neked, ha meg igazat mondott, akkor tartsd tiszteletben a kívánságát.

2016. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Logikus, amit mondasz.

Viszont egyáltalán nem tűnik úgy, mint aki rosszul van. Nekem azt mondja, pont ezért nem randizik, közben a barátokkal elmegy inni.

A megkérdőjelezés pedig azért történt, mert megírta, milyen gondjai vannak, és feltette a kérdést, hogy én ezt nem találom-e gáznak. Én pedig válaszoltam, hogy nem, én szeretnék mellette lenni, akármi van. És hogy erre nem reagál, ez az, amit nem tartok korrektnek.

2016. aug. 31. 00:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ő nem akar tőled semmit és ha képtelen kimondani akkor csak gyáva, vagy nem akar megbántani és ha nem őszinte akkor meg jobban is jársz ha nem akarsz tőle semmit. Egyébként az hogy depis, attól is elutasíthat, de nem lehet szerintem se egy kalap alá venni mindenkit, arról nem is beszélve, hogy mostmár a kis rossz hangulatra is azt mondják depis.
2016. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 1-esnek volt igaza.
2016. szept. 4. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!