Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy ennyi hibám van?

Killer202 kérdése:

Normális hogy ennyi hibám van?

Figyelt kérdés

Rengeteg hibám van. Lentebb leírom. Szimplán csak tudni akarom hogy nektek is ennyi hibátok van mert én általánosságban nem látok ennyit az embereken, ezért kérdezem.


(csak azért írom le a hibáim hogy elkerüljem a: Milyen hibáid vannak? Meg biztos nincs is annyi hibád válaszokat.)


Elég ha csak először a külsőmre ránézünk: (föntről lefelé)


-bőr: sajnos nagyon kapó vagyok az anyajegyesedésre

-haj: zsíros, korpás (mint mindenkinek)

-szem: rossz a szemem (szemüveges vagyok), szép libafoszöld színű +kancsítok

-orr: (Valamilyen szinten kapcsolódik) allergiás vagyok valamire

-fül: szörnyű hallásom van, (vagy figyelmetlen vagyok)

-száj: büdös, talán tüszős mandulagyulladás

-mellkas: szép pattanásos, görbe hátam miatt lapos mint az alföld, kiálló lengőbordák

-hát: Mint mondtam gerincferdülésem van

-has: gerincferdülésem miatt nincs középen a köldököm (wtf)

-kéz: remeg

-ezt kihagyom

-láb: vaskos, lóg rajta a hús (vagy zsír)

-térd: szeret ropogni

-lábfej: kiálló bokák , lúdtalpas vagyok


*szem: már kb. 10 éves korom óta 5 doktornál jártunk hogy kiderítsük mi baja van a szememnek. (most rejtett kancsalságnak mondják) emiatt speckó szemcsi kell ami tudjuk nem olcsó (40000ft/vizsgálat)


*születés: ha jól tudom anyámnál megállt a szülés talán ez magyarázza "sebet" a fejemen


*beteg vagyok: 5 éves korom óta járok orvostól orvoshoz hogy kiderítsék milyen koncentrációs bajom van. Itt is mint a szememnél egyik azt mondja ADHD másik azt mondja nem az harmadik szerint hiperaktív vagyok másik szerint nem. Ez ment 10 éve koromig. Szerintem anyukám feladta.


*belső tulajdonságaim: lusta, szerencsétlen (ezt mások is érzik), kicsit depressziós, antiszociális, figyelmetlen, bunkó, sokszor idióta , nem tudok sok dolgot komolyan venni , halasztgatok , ügyetlen , nevetséges ...


Talán jónak csak a kreatívitásomat és átlagnál magasabb IQ-mat tudom felhozni. F/13 lassan 14



2017. ápr. 18. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A korpara nagyon jo az amaecetes hajöblítés nem kell kimosni hamar elparolog a szaga nekem bevallt.Pattanásokra van valamilyen kecsketejes es aktiv szenes szappanom nagyon jo az oktogonal lehet kapni ha erdekel leirom a nevet. Sportolj valamit ha jól tudom úsznod szabad.Az onbizalmaddal van a legnagyobb problema azert vagy szerencsetlen es nevetseges tapasztalatbol mondom. Ne akarj olyan lenni mint mas fogadd el magad igy ahogy vagy.Te így vagy értékes.
2017. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!