Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ennyi "hibám"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van ennyi "hibám"?

Figyelt kérdés

Hát szó mi szó nekem nagyon ragyás az arcom :( Emiatt tuti semmi esélyem a csajoknál :'( (tényleg nagyon az). És a tesómnak 19-20 éves koráig ilyen volt, DE ÉN NEM AKAROM HOGY ILYEN LEGYEN. Az osztályba mindenkinek tök sima az arc bőre, én meg szégyenkezhetek.


És ez még nem minden. Gynecomastia-m van. Emiatt szégyenlek strandra menni, és utálom ha mások látni akarnak félmeztelenül.


[link]


---

Aki nem tud normális választ írni az kapjabe. 15/F


2010. febr. 21. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pattanásokat lehet kezelni. Elmész bőrgyógyászhoz, és felír gyógyszert és hamar rendbe jön az arcbőröd.:) Nekem van pár ismerősöm és mindenkinek szép lett a bőre. Minél előbb intézkedsz annál jobb, különben azért megmaradnak a nyomai a nagy gyulladt patiknak :S:( A másik problémát meg nem tudom, hogy lehetne kiküszöbölni..
2010. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nemcsak neked van de tény hogy kicsit több az átlagosnál. de látok egy csomo "ronda" pasit meg csajt is párban, boldognak. nekem meg még sose volt barátnőm pedig 20 vagyok és én nem vagyok csúnya. szóval csak fejben dől el hogy mire viszed. ha elhiszed hogy van esélyed a lányoknál hidd el összefog jönni. fél éve kb hiszek benne kicsit jobban hogy van esélyem, és igy ugy de alakulnak a dolgok, csak még célba nem értem. szal hajrá, higgyél önmagadban :)
2010. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előszöris! Aki elfogad Téged olyannak amilyen vagy az ember! A többiekkel meg ne is foglalkozz! Régen nekem is elégggé pattanásos volt az arcom. Elmentem bőrgyógyászhoz és felírt egy gyógyszert amit 6 hónapig kellett volna szednem, de mivel a vérvétel eredményem nem volt megfelelő ezért csak lassan lehetett növelni az adagokat. Így 10 hónapig szedtem, de megérte. Mára már nincs egy se az arcomon, csak kisebb hegek, amik állítólag elmúlnak. Minnél hamarabb mész annál biztosabb, hogy megúszod hegmentesen. De ha halogatod akkor elég csúnya lesz az arcod a hegektől. Mindenképp menj el bőrgyógyászhoz és kérd ki a véleményét.


A másik problémádat pedig csak műtét útján tudnak segíteni. Sajnos ez egy rendellenesség amiről nem tehetsz. Fogadd el magad úgy ahogy vagy. Ez a lényeg és nem az amit a többi gyökér összehord annak érdekében, hogy Te kellemetlenül érezd magad!

2010. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar miért nem mész el dokihoz?
2010. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben elmennék elsőnek bőrgyógyászhoz, az megmondja mit kell venned mit kell csinálni hogy fasza legyen a bőröd.


Ez a másik problémád meg biztos hogy létezik? Nem lehet hogy csak simán elvagy hízva és azért nagy a melled?

Ha tényleg létezik akkor azt is meg lehet gondolom csináltatni rendesen...szal ne aggódj nem vagy elveszve 15 évesen. :D

2010. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy lánynál többet ér a belső érték, és ez tényleg így van, akár ki mit mond. Legyen önbizalmad az a legfontosabb.20/F
2010. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ennyi hibád legyen összesen,és kinevezlek tökéletes pasinak...


(párom meghizott,lefogyott,ennél jobban lóg a melle,strandra se akart jönni,amig ki nem vonszoltam,hogy nézzen már körül,más sem tökéletes...azota nem zavarja,igy szeretem...

pattanás...börgyógyász,felir rávalot,és mérsékelhető,tizenévesen mindennapos probléma)

22/L

2010. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg elsővel menj bőrgyógyászhoz, több haveromnak is jobb lett a helyzete!

Második meg hogy: Tuti az van neked? Lehet kicsit van felesleged mellkason is? Ez a betegség elég durván néz ki, nem lehet hogy eltúlzod?? Nekem is kicsit ilyen volt, de ez vagy csak mert kamaszodsz, vagy tényleg kis háj. Mondjuk 16 éves vagyok én is, járok edzeni, és azóta egyre kisebb. Vagy lehet hogy nincs is, de régen se volt durva, csak akkor több háj is volt rajtam. Most már szeretem, ha látszik pólómon h van mellizmom, bár elfér még elég sok:D EDDZÉL!!:)

2010. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18 év alatt nem irhat fel orvosságot a hormonok miatt :'(
2010. febr. 26. 14:02
 10/11 anonim ***** válasza:
De tuti ilyened van?? Nem reagálod túl?? Nem lehet, hogy egy kis súlyfeleslegtől van? Mondom nekem is ilyenem volt kicsit, de azóta izmosodtam mellre, nem is annyira hájas, és egyeltalán nem látszik már.
2010. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!