Mit jelenthet az, ha valakinek "savanyú szagú" az izzadság szaga? Találkozott már valaki ilyennel?
Kislányom nagyon izzadós, már az esti fürcsi után 1-2 órával is nagyon izzadságszagú. Sőt az vettem észre, hogy az izzadsága "savanyú szagú", így tudnám jellemezni.
Tudni kell, hogy gyermekem cukorbeteg, vércukor értékei mostanában úgy-ahogy rendben vannak.




válasza:Az a savanyú szag pisi amia bö9rén jön ki mert a veséje nem választja ki!
Mielőbb lehetőleg már holnap lássa orvos mert baj lehet...




válasza:Ne ijesszetek meg!!!!!
Vese probléma????
1 éves és 1-es típusú cukorbeteg.
Lehet, hogy a cukorbetegséggel függ össze és nem veseprobléma? Ugye neeem?




válasza:Vidd dokihoz!
A vizelete milyen? (szín,mennyiség,szag)
Vizelete sok, sokat iszik.
Különösebbet nem veszek észre.
Dokival este felveszem a kapcsolatot.




válasza:



válasza:Azon nem gondolkodtál el miért lett cukorbeteg ??
amugy ne ijedj meg -van köze a veséhez de nem ugy ahogy itt gondolják .
Kapcsolódó kérdések:
Évek óta szenvedek vele.Egy időre elmúlt,most megint elő jött! Hányok,nem bírom a fényt a zajt! Gyógyszer nem marad meg bennem,csak az injekció segít!
Tapasztalatok? Esetleg más hatékony gyógyszer?
Pozitív,negatív, minden érdekelne :)
Barátnőmmel van ez, ma volt dokinál. Aggódok miatta :(
Sőt, olyankor nem fáj semmi, ismerem a rendes felfázást, olyankor sírok pár csepp folyadékcserénél is. A fájdalom inkább egy sajgó, kellemetlen érzés, ami nap közben időről időre, hosszú órákra rám tör. Urulógusnál voltam, de többszöri kivizsgálás és gyógyszeres...
Kaptam egyet, de nagyon vékony a csuklóm, a legkisebb is nagy rám, nem esik le, de nem szorosan öleli a csuklómat. Ez nem gond? Szoptatás alatt vajon használhatom?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




