Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha már körülbelül...

Mit tegyek ha már körülbelül egy éve folyamatosan fáj a fejem?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Már két éve szédülök szinte minden nap, és az elmúlt egy évben rendszeres fáj a fejem. Már olyan szinten fáj, hogy sokszor hányok, és annyira szédülök hogy alig bírok megállni a lábamon. Régebben magas volt a vérnyomásom, de életmódot változtattam és az már rendbe jött. De a fejem ugyan úgy fáj. Voltam házi orvosnál, de nem nagyon foglalkozott vele. A fájdalom csillapítók sem segítenek. Már nem tudok figyelni az iskolában sem, és egyre nehezebben tudom ki fejezni magam. Valaki tudna valami tanácsot adni?

2017. máj. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha háziorvos "nem nagyon foglalkozik" ezzel, akkor sürgősen válts orvost.


Mondjuk a szüleidet sem értem.

2017. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne hagyd annyiban a dolgot, egy év már nagyon sok idő, kérj beutalót a neurológiára. Ott ki fogják vizsgálni, hogy mi állhat a fejfájásod hátterében.
2017. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvos mellett keress összefüggéseket is hátha vannak pl ételekkel-italokkal. Én migrénes vagyok, ez az egyik legszörnyűbb betegség. Nagyon sokáig tartott mire sikerült kiszűrnöm egy-két dolgot, ami közre játszik. Ilyen pl az édesítőszer. Fáj továbbá a fejem ha keveset iszom, ah sokat edzem, illetve az alkoholtól is. Mióta ezeket kerülöm egészen tűrhetővé vált a dolog. Már "csak" havonta 5-6 napokat fáj a fejem.
2017. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia ,én is nagyon szédülős és fejfájós vagyok.volt hogy 3 hónapig minden nap szédültem úgy hogy alig bírtam aludni .Utánna 2 hónapig fájt a fejem .A fejfájásom megmaradt ugyan úgy de a szédülés szerencsére elmúlt.Azt javaslom válts orvost és keress fel egy neurológust.Én voltam nála mikor panaszaim voltak elküldött Agyi CT vizsgálatra és vérvételre illetve szívúltrahangra és az égvilágon semmi bajom em volt hála a jó égnek.De most megint elkezdett fájni a fejem ezért elmegyek MRI re ahol az agyi ereket nézik meg ,biztos ami biztos.Szóval nem kell megjedni nincs semmi komoly baj ,csak sok idő kell és el fog múlni,de azért menny el mindenféle kivizsgálásra hogy ki tudjuk zárni a betegségeket.
2017. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!