Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hangos gyomor morgás/mozgás...

ISW kérdése:

Hangos gyomor morgás/mozgás egész nap, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy majdnem 20 éves srác vagyok (ha ez számít valamit) és függetlenűl attól, hogy épp akkor ettem, vagy nagyon éhes vagyok vagy épp köztes állapot a gyomrom folyamatosan hangokat ad ki. Nos, igen.. wcre is nagyjából rendesen járok szóval ez is kizárva szerintem.

Amit kell tudni, hogy ha egyedül vagyok vagy barátokkal nem annyira vészes a dolog, szóval nagyjából bele is feledkezek vagy nem is annyira csinálja. Ha viszont egy terembe vagyok (pl: osztály vagy nagyobb előadóterem), ahol csend van és sok diák/hallgató akkor folyamatosan kell szorítsam a hasam, mert hangos hangokat ad ki és elképesztően frusztráló ami miatt a figyelmem 90% oda is lesz. Érdekesség képpen ha mondjuk megy egy zene ami "elnyomja" a morgást alább is hagy (ezt úgy mondom, hogy amikor hangos hangokat ad ki érzem is és ilyenkor már nem).

Nos talán most erre sokat mondanátok, hogy stressz/idegesség. Ebben én is látok potenciált, de a fura az, hogy ha ez lenne akkor nem minden órán lenne ez, hanem csak azokon ahol úgy gondolom, hogy stresszelnem kellene. De ennek ellenére ez folyamatos. Ha talán mégis a stressz akor hogyan tudnám megoldani? Nem érzem azt, hogy stresszelek, hogy valami tényleges alapja lenne a dolgonak azért fura.

A válaszokat előre is köszönöm szépen!



#hangos gyomor #egész nap tartó hangos gyomor korgás #gyomormozgás
2017. máj. 19. 20:42
 1/1 lindalinda válasza:
Szia,férjem detto és szerintem sokszor keveset kéne enned és szerintem hamar emêsztődsz,ezért is. Élj vele együtt ,ja amúgy próbálj vitamindúsan táplálkozni ...pusziiii linda
2017. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!