Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és nagyon bizalmatlan. Folyton azt lesem, mikor csinál olyat a párom, amit nem lenne szabad. Közben megőrülök ettől, mit tegyek, hogy ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Enis ilyen voltam es elmult!!El kellett mulnia,mert ha nem a kapcsolatunk es ra ment volna!!Ha szeret akkor nincs okod felni!:)
2011. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Gondolj bele, ha más érdekelné, akkor nem lenne veled. Ne aggódj ilyeneken. Ha valami nagyon gyanús, akkor kérdezz rá árnyaltan.
2011. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
mióta vagytok együtt? Mi 2éve éa még a mai napig ilyen vagyok. Adott rá bőven okot, h ilyen legyek vele szemben és ő csodálkozik ezen
2011. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Azt ne mond h ha nem szeretné nem lenne vele! Szerinted akkor akik megcsalják a párjukat mennyire szerethetik azt??
2011. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy éve és eddig hál Istennek semmi tragikus nem történt. De egyelőre nem akar múlni.:)
2011. máj. 30. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi, és hány évesek vagytok?Előző2 voltam
2011. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 26, párom 31. Ő nem tudja, hogy mennyit görcsölök ilyen dolgokon, csendben szenvedek.:)
2011. máj. 30. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem jó!Beszélj vele erről kicsit, h milyen félelmeid vannak...

Esetleg az előélete miatt vannak az aggájaid?Talán akkor csinált dolgokat? Én párom mikor az exével volt még sokszor megcsalta, benne volt az életbe rendesen és a mai napig attól tartok, h velem is ezt teszi majd! Teszem hozzá velem úgy jött össze h még megvolt neki a másik de utána szakítottak is ami nélkülem is megtörtént volna mert szar volt a kapcsolatuk. Szal beszélj vele ne tartsd magadba.

2011. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!