Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kimerültség vagy komoly?

Kimerültség vagy komoly?

Figyelt kérdés

Tudom, gyakorin gyakoriak az ilyen jellegű kérdések, ugyanúgy mint a "látogass meg egy orvost, az jobban ért hozzá, mint mi" válaszok. De jelenleg nem tudok orvoshoz menni sajnos, csak időpont kérés után.

Szóval az a bajom, hogy modhatom, baromira kimerült vagyok, nagyon könnyen fáradok, gyengülök (20 évesen), pedig amúgy járok futni, tornázni, de egyik nap nagyon elgyengültem, elkezdett lüktetni a halántékom a bal szemöldököm felett/mellett. Másnap jobban lettem, a szemem csípett, nyomást éreztem felkelés után. Egész nap jó volt, takarítottam stb. Estére újra elkezdett lüktetni ott, fekete pontokat is látok, meg a bal szemem mintha érzékenyebb lenne, emelett sikerült újra 3 órát aludnom, mert egyszeruen nem tudtam. Ma érzékelem, hogy olyan, mintha bizseregne, kicsit már a fülemnél is. Enyhe hoemelkedesem lehet, bár ez a fáradságtól is lehet, és gyenge vagyok, zavar az eros fény. Lehet ez migrén? Igazából csak azt a zsibbadó/bizsergo érzést nem tudom hová tenni. ALapvetoen nagyon érzékeny vagyok, mondjuk elkezdek bizseregni attól is, ha leszállok a metróról, vagy a villamosról, ami döcögött. Szerintetek mi lehet ez?


2017. júl. 13. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat kéne megmérni ilyenkor meg egy általános laborvizsgálatot csinálni. Meg alapvetően tényleg orvost kérdezni erről, hibáa lottózunk, hogy iszol-e eleget, miket eszel, nem vagy-e valami vitaminhiányos, csak vaktában lövöldözés.
2017. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom normális, a vérképem jó, csal vérszegény vagyok.
2017. júl. 13. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Túlsúly? Rendszeres és normális étkezés? Elegendő és rendszeres alvás?

Miért kéne időpont? Odamész a körzetihez és kész.

2017. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dohányzás? Drog? Kávé? Milyen gyakran mennyi? Stb.
2017. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem iszom, nem cigizem, nem drogozom. Egészségesen étkezem. A súlyom BMI index szerint ideális. A bajomat pedig neurológus tudja kivizsgálni, arra várni kell.
2017. júl. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!