Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatom meg lelkem párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatom meg lelkem párját?

Figyelt kérdés
Egyre lejjebb, és lejjebb süllyedek.. :( Sajnos én olyan vagyok, akinek kell a társ, akinek egy életre kellene végre, és teljesen kivagyok. Tartós, komoly párkapcsolatot szeretnék, de nem jön össze. Barátaim nincsenek, mert olyan suliban vagyok, ahol az egyedüli közös program a kocsmázás. Nem cigizek, nem iszom, nem drogozom, és nincsen olyan témám ami miatt olyan sokat beszélgetnék az iskolatársaimmal... (tanárképző) Ebből adódóan nem járok társaságba, nincs semmilyen baráti köröm... Facebookon 500 ismerősöm van, ennek ellenére senkivel nem beszélgetek. Már volt 3 párkapcoslatom, nem akarom részletezni, volt ami majdnem 2 évig tartott, volt ami csak fél évig. Fent vagyok egy jó pár társkeresőn. Mindegyiken csak a rondák, a bunkók, - "sya, k*rwa wok..." - és akik tényleg csak a szex kell nekik... A normálisakat meg olyan hamar "elkapkodják" hogy nem is hiszem el, hogy ilyen hamar lehet szerelembe "esni"... Utcán nem merek odamenni, és leszólítani lányt aki esetleg szimpatikus, mert azt hiszi csak arra hajtok, meg azt, hogy egy csomót leszólítottam már. Sokan mondják hogy túl nagy az elvárásom, de Istenem! => Én egy életre keresek párt! Nem holmi 1-2 évre... Én egy párkapcsolattal is beérném, nem kellenek barátok... Nekem ő lenne a mindenem... Sajnos már olyan mélyen vagyok, hogy ez már rég kihatott a tanulmányaimra, az egészségemre, és a lelkemre... S ezáltal egy falyta olyan mély pesszimizmusom, depresszióm van, hogy már emiatt se akar velem szóbaállni... (nem hogy ismerkedni/barátkozni) Már-már nem is akarnék élni. Csak a családom, és Isten hitem tart vissza tőle... "Az öngyilkosság hülyeség? Tudod mi hülyeség? Valakit ANNYIRA tönkretenni érzelmileg, hogy az öngyilkosságot gondolja az egyetlen lehetőségnek.." - Macklemore / Nos, én szembenéztem a problémáimmal, és elhiheted kedves olvasó, hogy nagyon sokszor elestem, és talpra álltam. De nagyon félek, hogy hamarosan elszakad bennem valami, - amikor már nem lesz zsiger bennem ami azt mondja: "ne tedd meg" - s akkor nem lesz issza út...

2014. jan. 6. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Neked valami nagyon súlyos bajod van :D
2014. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
go to pszichológus
2014. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
már 2,5 éve teljes magányban lakom... csak az iskolába találkozom emberekkel, akikkel csak annyit beszélek, hogy mikor írunk ZH-t
2014. jan. 6. 22:58
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
"faLYta" baaazmeg...
2014. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
első: köszönöm, ezt tudom, ezért keresem a megoldást... Ment a negatív a semmitmondó válaszodra... :)
2014. jan. 6. 22:58
 6/19 anonim ***** válasza:
Átérzem, velem is kb. annyit kommuniklálnak:mikor írunk? tanultál? mit kell tanulni? van puskád? szerinted nehéz lesz?
2014. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mindenki szembenéz ezzel,nagyon nehéz megtalálni, inkább menj pszichológushoz mert itt gyk.n úgyse tudunk segiteni

ja és ha a pszichológus helyretesz akkor ne istennek köszönd hanem az orvosnak

2014. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
4.: bocs elírtam... ha Te is olyan helyzetben lennél mint én, megnézném, hogy milyen helyesírási szabályokat tartasz be... - ment a negatív
2014. jan. 6. 23:00
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező a negatívok osztogatásától elélvezel?
2014. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem. csak komoly válaszokat szeretnék kapni...
2014. jan. 6. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!