Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek óta nagyon rossz a...

Hetek óta nagyon rossz a közérzetem. Ez a nagy melegtől lehet?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt vagyok, kedvtelen, gyenge.

Nagyon nehezen alszom és nagyon keveset, napi 2-3 órát.

Folyton fáj a fejem, éhes vagyok, szomjas és levert.


Egy panelház legfelső emeletén lakom nyugati fekvésű garzonlakásban. Délután 3-ig elviselhető, de 5-től 34-35fok van a lakásban.

Émelygek, puffadok.

Lehet a lakás miatt és a hőmérséklet az oka?


2017. júl. 21. 00:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem dolgozom sajnos munkanélkül vagyok, egész nap otthon
2017. júl. 21. 00:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Te jó ég, nem irigyellek. Ha a lakásban huszonöt foknál melegebb van, már a halálomon vagyok.

Mivel tető van csak feletted, ha jól sejtem, semmit sem ér a nappalra lesötétítés, ablak becsukás, éjjelre minden kinyitása taktika (sosem laktam legfelső emeleten, szóval tényleg fogalmam sincs :) )

Egyébként igen, a meleg okozhatja, szerintem mindenki megérzi függetlenül lakástól vagy attól, van-e klíma ott vagy a munkahelyen.

Amivel javíthatsz a közétzeteden: ha munkanélküli vagy, és nincs kötött elfoglaltságod napközben, mozdulj ki, akár valami közeli vízpartra ilyen melegben, vagy csak ülj be egy plázába egy könyvvel a legmelegebb órákra, a lényeg, hogy legyen valami aktivitás a napodban, mert az is megviseli a szervezetet, ha az időd nagy részét otthon töltöd.

2017. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!