Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért sajnáltatja magát...

Miért sajnáltatja magát állandóan?!

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmből már nagyon elegem van, mert hiába hívom társaságba, ha el is jön, akkor is csak ül külön egymagában, hiába megyünk oda hozzá, vagy bármi. Már évek óta ápolom a lelkivilágát, próbálok rajta segíteni, de állandóan csak panaszkodik. Nem bírom tovább. Magának csinálja. Meg kéne neki mondanom, hogy vegye már észre magát, vagy mit tegyek az érdekében? Halál irritáló!

2014. jún. 16. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miről panaszkodik? Van valami konkrét baja vagy semmi nem jó neki?
2014. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig arról panaszkodik, hogy őt senki nem szereti, ő vissza akarja kapni az exét, és ilyesmik. Pedig én ott vagyok neki, amikor csak szüksége van valakire, hívom bulizni, mindenhova...
2014. jún. 16. 11:30
 3/6 anonim válasza:
58%

Én kegyetlen leszek. Szerintem mondd meg neki mit gondolsz. Ülj le vele beszélgetni, de komolyan. Ha nem érdekli, vagy úgy érzed semmi értelme, mert nem figyel rád, hagyd abba. Ne erőszakold rá a véleményedet. Viszont ilyen esetben, ha úgy van ahogy mondod a saját kis "világában" él. Szépen lassan "húzódj el tőle" .... Ha észreveszi, hogy már nem vagy ott az első szóra talán "bekattan" Nála valami, és minden a régi lesz, persze már máshogy. Ezt csendben, számítóan kell csinálni. A lelkiismereted most fogd vissza! Sok sikert!

És bocsánat. ( Nem lesz könnyű lassan a háttérbe szorulni, Ez nem egyik napról a másikra fog kibontakozni...)

2014. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet!
2014. jún. 16. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet elhúzódni tőle. Illetve nem az hogy nem jó, csak értelmetlen. Az olyan ember aki passzívan visszautasítja mások közeledését bármilyen szinten, az nyilván nem vágyik másokra. Ha észreveszi hogy már nem vagy vele, egyszerűen meg fog nyugodn i hogy "vele sem kell többet foglalkozni". Persz enem ismerem, lehet hogy teljesen rosszul látom a dolgot, de nekem ez jött le.


Ez van, vannak elbaszott emberek akikkel semmit se lehet kezdeni. Én tudom, mert én is ilyen vagyok. Csak én simán utálom a körülöttem lévő embereket.

2014. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Az én barátnőm is totál ugyanez!! ... Utálatos, már senki nem kedveli annyira, mint régen, és rengeteget veszekszik másokkal ... " Ő megváltozik, Ő megváltozik" Változik a halált ...
2014. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!