Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy vészeljem át a holnapi...

Hogy vészeljem át a holnapi napot betegen?

Figyelt kérdés

Az éjjel hánytam, hasmenésem volt. Elmentem reggel dolgozni, de nem voltam jól, így hazajöttem. Reggel óta nincs hányás, hasmenés, csak rettenetes izom és izületi fájdalom, gyengeség, kicsi hőemelkedés. Ma az egész napot az ágyban töltöttem, de holnap muszáj bemennem dolgozni -álló, rohangászó munka- több napot most nem tudok kivenni.


Mit tegyek vagy mit vegyek be, hogy átvészeljem? SOS!


2017. aug. 11. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Háziorvoshoz kellene fordulnod, vagy az ügyelettel beszélni telefonon, ők mindig adnak tanácsot, vagy kimennek hozzád. Talán valami vírusfertőzés leterített. Nekem hasmenés ellen kóla be szokott válni, szükséges folyadékpótlás is. Algopirin jó fájdalomcsillapításra és lázcsillapításra, vagy Algoflex. Pihenés jó lesz, munka megvár.
2017. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!