Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire nagy baj az én...

Mennyire nagy baj az én esetemben ha hason alszom egészségügyileg? 16/L

Figyelt kérdés

Kicsi a mellem mint anyámnak, de nincs is vele bajom, és néha nyom ha hason alszom, ez azért van mert még nő vagy mert egyszerűen csak ilyen érzékenyek a mellek? Gátolja a hasonalvás a növésben vagy bármiben?


Néha álmomban elesek vagy félrelépek, esetleg lezuhanok és ilyenkor a valóságban rúgok egyet a lábammal(ösztönösen, hogy ne essek el) és felriadok. Valaki azt mondta azért van mert kevés oxigént kap az összepréselt tüdő és így próbál jelezni a testnek. Mennyire igaz ez? Ugye nem lehet nagy baja senkinek ha sokat hason alszik? Így sokkal gyorsabban elalszom, háton nem olyan könnyű. Állatok se úgy alszanak. Egyébként ez az utóbbi felriadásos most este egymásután háromszor történt ezért gondoltam hogy kiírom a kérdést.

:) Köszi a válaszokat!



2017. aug. 21. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nem lehet tőle, az a felriadás mindenkinek szokott lenni, az okát nem tudom, de én pl. soha nem alszok hason és nekem is van néha.
2017. aug. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmodban zuhanás az teljesen egészséges és független dolog.

[link]

2017. aug. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!