Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alakulhatott ez ki?

Miért alakulhatott ez ki?

Figyelt kérdés
Eddig soha semmilyen negatív hatással nem volt rám az időjárás.Az elmúlt néhány héten azonban 3 nagyobb vihar is volt és mindháromszor azt tapasztaltam,hogy egész nap fájt a fejem és a szemem,fáradékony,aluszékony voltam.Szerintetek miért van ez??
2010. máj. 26. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A frontérzékenység a korral is kialakulhat. Nekem sem volt eddig soha semmi bajom az időjárás változás hatására,de kb. 2 éve frontérzékeny vagyok én is sajnos(és csak 24 vagyok):( Az ember szervezetében sok minden megváltozik a kor előre haladtával.Ha van kedved és időd,csináld meg ezt a tesztet,segíthet kideríteni,hogy tényleg frontérzékeny vagy-e:

[link]

2010. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,az jött ki,hogy nem érzékeny/vagy vegyes érzékenységű vagyok.Mostmár tényleg nem tudom,mi van...
2010. máj. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!