Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul vagyok és...

Nagyon rosszul vagyok és lázas. Mit tegyek, ha a szüleim mérgesek? Mit szedjek rá? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Fáj a torkom, 38,1 a hőm, egész nap nagyon rosszul voltam.

Apa már ordítozott, hogy megkezdődött az iskola, azért van. Meg te piszok csak lógni akarsz.

Ittam energiaitalt, de nem nagyon segít. Vitamint milyet vegyek?

Nagyon sokat vagyok beteg, de tavaly is még 39 fokos láztal is bezavartak, az ofő hozott haza. Összesen hat napot hiányoztam kézi miatt tavaly, de azért is vita volt, hogy inkább tanuljak.

Hogy kerüljem el, hogy beteg legyek?


2017. szept. 4. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a te hibád. Sajnos most ez van. Az én kisfiam most kezdte az első osztályt általánosban és gyakorlatilag a fél osztály beteg. Szerencsére még csak náthásak, amivel mehetnek iskolába, de ha komolyabb lesz, akkor nyilván nem.

Lázcsillapítót vegyél be és szedj valamilyen komplex multivitamint.

2017. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit lehet tenni kegyetlen szülőkkel? Sajnos nem tudom.
2017. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Már megint te?
2017. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el házi dokihoz
2017. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A gyerekorvoshoz el tudsz menni? Nézd meg mikor rendel, és ha lehet menj el egyedül, vagy barátoddal. Fog felírni valami gyógyszert. Ha meggyógyulsz, akkor szedhetsz L-ascorbinsavat /ez C vitamin/, D3 vitamint, multivitamint. Sajnállak ha ilyen szüleid vannak.
2017. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontozgass csak le, minden héten megkérdezed. Meg is érdemled, hogy összeverjenek.
2017. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hol írtam verésről? :O

Nem pontozok senkit!!!

2017. szept. 4. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Igne, és?


Mondjuk ha nem energiaitalt szlopálnál, hanem forró teát, el is hinnék hogy beteg vagy.

2017. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!