Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mérgesek rám szüleim?...

Jogosan mérgesek rám szüleim? Anya rosszul volt én meg hagytam pihenni

Figyelt kérdés

Tegnap 10-kor értem haza, akkor anya a hálószobában volt, apa mondta hogy rosszul lett. Tőle kérdezgettem mi történt, meg minden, aztán csöndben elvoltam, mert hát ha valaki rosszul van és egy sötét szobában fekszik akkor valószínűleg alszik. Gondoltam késő éjjel megengedhetek magamnak egy kis kockulást.

Na ma le lettem cseszve, hogy mennyire nem érdekel semmi, csak a játék, meg nem törődök anyámmal, stb, és nem hiszik el hogy én tényleg aggódtam érte de nem akartam zavarni, segíteni meg úgyse tudtam volna.

Hogy értessem meg velük? :(

21L


2014. okt. 28. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Itt valami más lehet mögötte. Mi baja volt? Ma már jól van?
2014. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Már elnézést, de ha valaki ESTE 10-KOR lefekszik, hogy rosszul van, akkor MINDEN normális ember hagyja pihenni.


Szerintem NEKED semmit nem kell sel bizonyítani, sem tenni.

2014. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%

Éjjel miért vagy fent? Se suli, se munka másnap?

Egyébként mi volt konkrétan a baj? Hangoskodtál és nem tudtak tőled pihenni? Vagy ha nem, akkor honnan tudták, hogy fent vagy éjjel?

Nem nagyon értem :)

2014. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Ki cseszett le?


Ha anyukád, akkor - némi éllel - mondd meg neki, hogy örülsz neki, hogy már jobban van és van ereje cseszegetni téged. Kérdezd meg, hogy ha olyan rosszul volt, akkor miért nem hívtak ügyeletes orvost? Ha pedig az nem volt indokolt, akkor mi a bánatot várt volna tőled este 10-kor?


Ha apukád, akkor mondd meg neki, hogy mikor hazaértél és megtudtad, hogy rosszul van anyukád, akkor pont őt kérdezgetted, hogy mi van vele. Kérdezd meg tőle, erre nem emlékszik-e vagy szándékosan hazudja, hogy nem érdeklődtél?

2014. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
43%
Én mondjuk a helyedben halkan beosontaam volna hozzá hogy ha alszik akkor vissza osonsz ha pedig nem akkor egy kicsit beszélni vele
2014. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem azért haragudtak rád, mert 21 éves nő létedre felvonultál a szobádba, és meg sem kérdezted anyukádat, hogy segíts-e valamit a házimunkában, kell-e főzni, kell-e mosogatni, boltba elmenni.

Máskülönben óránként egyszer rákukkanthattál volna hogy jól van-e. De mindegy. Majd legközelebb.

2014. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

Én azért benéztem volna hozzá csendben. Ha alszik, akkor úgysem ébred fel, ha ébren van, biztosan jólesik neki.


Kockulás előtt ennyit megtehettél volna.

2014. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

6-os, te elképesztően sötét vagy!


Este 10-kor hazér, és menjen le boltba meg főzzön másnapra?

Ami meg a mosogatást illeti, ha az apja otthon volt, evidens, hogy elmosogatott volna, ha kell. Mert ő is felnőtt ember ám, nemcsak a 21 éves lánya!


Azt sem értem, mi a bánatnak kéne éjjel óránként fölkelnie és megnéznie anyját? Amúgy az apja gondolom egy szobában alszik vele, talán észreveszi, ha sugárban hányni kezdene, vagy fulladna, vagy bármi akut helyzet adódna.

2014. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem bulizni voltam, hanem pesten egyetemen korrepetáláson. És nincs suli ma, mert szünet van.

Apám ébren volt mikor hazaértem, így ő látta hogy ébren vagyok.

Egyébként az volt a baj hogy anya véradáson volt és szédült este meg elájult.

2014. okt. 28. 11:23
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Jajj, véradás!!

Utána enni kellett volna neki valamit, régebben ezért már ott adtak minden véradónak vagy egy tábla csokit, vagy ha sört kért, akkor egy üveg, doboz sört!

Ő ha kapott is valamit, azt ezek szerint hazavitte nektek...

bár úgy tudom, ma már csak egy "köszönöm"-öt kapnak, ha kapnak...


Hát ezek szerint akkor mégiscsak jó lett volna, ha pár szóra bemégy hozzá, legalább ránézel, valóban van-e esetleg valami, amiben segíteni tudsz neki. Egy csésze tea, stb.stb.

2014. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!