Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mérgesek lesznek...

Szerintetek mérgesek lesznek a szüleim, ha megtudják hogy egy fiúval el lógtunk a suliból megnézni a napfogyatkozást?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Pár másodpercig szabad csak a Napba nézni, még védőszemüveggel is, úgyhogy az 5 perces szünet bőven elég lett volna. Ez csak egy kifogás a lógásra, de remélem jól ki lesztek porolva.
2015. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem kifogás, szóval én tuti kiakadnék. Ok, ha amúgy jól állsz, meg tanulsz, annyira nem, ám, ha rosszul teljesítesz bünti lenne.
2015. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Mért kellett ellógni, a szünetben a suli udvaráról nem látszott? Nem 1 perc alatt zajlott le hogy el kell lógni.
2015. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Hová jársz suliba? Az 1.számú alagút és barlang építő szakközépiskolába?
2015. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én kivettem mára a csemetéket a suliból, és együtt néztük a napfogyatkozást. :) 10 évente egyszer 1 napfogyatkozásnál szerintem belefér. Amúgy is jól tanulnak, talán kicsit hála annak is, hogy amit lehet mindenhova elviszem őket, és mindent megnézünk.
2015. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Én haragudnék, pedig nem vagyok egy szigorú típus.

Ha megkérne a gyerekem, hogy igazoljam neki a mai napot, mert meg szeretné nézni a napfogyatkozást, benne lettem volna, feltéve hogy nincs semmi létfontosságú dolgozat a mai napon.

A lógásért viszont mérges lennék.

2015. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Istenem... Mintha ti soha nem lógtatok volna. -.-
2015. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Én lógtam, én írtam az előtted lévő választ.

Csakhogy mostmár sokkal komolyabban veszik ezt, mint régen, 10 óra igazolatlan után elveszik a családi pótlékot, ez két nap lógás legjobb esetben.

Illetve ottvannak a szülő által leigazolható napok, ezért mondtam, hogy ha megkérne, belemennék, de ne okozzon kellemetlenséget az igazolatlan órák számával.

Persze utólag is le lehet igazolni, de szerintem mindenki díjazza az őszinteséget

2015. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom Benko ***** válasza:
@7: Nem, én sosem lógtam. Sőt, a hiányzásaim összesen a 12 év suli alatt nem volt annyi, amennyi msnakegy év alatt összejön.
2015. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen, engem dühítene - mert nem mondtad meg őszintén.
2015. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!