Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a gond? Szinte...

Mi lehet a gond? Szinte minden nap megalszom a 9-10 órát és mégis nagyon fáradtnak és álmosnak érzem magam!

Figyelt kérdés
Az ágyból való kikelés is nehezmre esik minden napom evvel kezdődik! Ja és a szemem alatt ott vannak azok a szörnyő sötét karikák egész nap. Mit csináljak ezek ellen?
2010. máj. 26. 15:32
 1/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Sok oka lehet.

Hány éves vagy? Mozogsz eleget? Tudsz mélyen aludni? Van munkád, dolgod, célod?

Próbálhatsz Q10-et szedni vagy ilyesmit...

2010. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű tápanyaghiánynak tűnik.

Jó minőségű multivitamin készítmény!

2010. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt ember alvás szükséglete 6-7 óra.Lehet vitaminhiány,de bisztos nem normális dolog reggel fáradtan kelni.
2010. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a jó minőségű multivitamin készítmény mellé NAGYON FONTOS lenne a rendszeres evés,és a nyers zöldségek,gyümölcsök evése is!(Mert abból nyeri ki a testünk az enzimeket)mi több,ha csak úgy ímmel-ámmal rágjuk meg a cuccot,a sejtekbe nem tud megfelelően beépülni a tápanyag.Pépessé,szinte folyékonnyá kellene rágni.
2010. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

26/L 3 műszakba járok dolgozni,de úgy érzem nem a munka tehet róla!Köszönöm az eddigi válaszokat is!

Megpróbálok valamilyen vitamint szedni hátha segít.

2010. máj. 26. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány,de okozhatja pajzsmirigy probléma is.Érdemes lenne egy endokrin szakrendelésre elmenned!
2010. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom,azért nem most írtad ki a kérdést,ha már megoldódott a problémád,akkor mindegy :)de gondoltam írok egy választ.

Csináltass egy vérképet.És nézd meg a vasad.(Fe),ha az a béka feneke alatt van,akkor minuszban van az energizered :D

így mindig fáradtnak érzed magad,álmosnak,iszonyat nehéz felkelned.

2010. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túlalvás nem lehet? Én 17L vagyok, és így is 7, sőt, sokszor 6 óra alvás bőven elég, egész nap jól vagyok, sőt, az a gond, hogy nem tudok elfáradni este.
2010. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!