Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet csak bebeszélem magamnak?

Lehet csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
A gondom a következő!Majdnem minden nap hányingerem van,de ha foglalom magam és nem gondolok rá akkor enyhűl vagy el is múlik!De sajnos mindig ott jár az agyam és nem tudok másra gondolni retegek hogy hányni fogok úgy utálom de élezembe 2x hánytam még kiskoromba azóta se!Voltam dokinál igazándiból pajzsmorigyre gyanakodott kaptam beutalót vérvételre meg gasztróra de még nem volt időm elmenni!Pszyhiáternál voltam ő pánikbetegséget és depresziót állapított meg nállam!Régen soha sem voltak ilyen gondjaim tavaly sajnos voltam gondok (munkahelyi) és jobban azóta vannak ezek a gondok!Lehet ha nem járna mindig ott az agyam ès nem gondolnék rá elmúlna?Iszonyat nehéz ezt legyőzni!?
2017. okt. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az állandó stressztől és szorongástól lehet, ismerős. Az lesz a legjobb, amit írtál, hogy valami hasznossal, valami olyannal kötöd le magad, ami közben nem jár az agyad. Nem éri meg semmi, hogy rámenjen az egészséged. Fejben dől el, le lehet győzni, vagy legalábbis enyhíteni.
2017. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van pc és play station 4 ma is játtszottam,ha hiszed ha nem semmi bajom nem volt!De ha nem csinálok semmit és agyalok egyből hányinger szorongás!Éjjel is ha felébredek egyből megy az agyalás akkor álltalában telefonomon ólvassgatok mig el nem alszok!Próbálom lefoglalni magam most is elmentem egyet tekerni jobban is vagyok! :)
2017. okt. 1. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Velem is ez szokott lenni, amint nincs mit csinálnom, vagy engedem magamnak, hogy elmélázzak, máris stresszelek és ez kikészít, nem szabad hagyni. Mindig csinálni kell valamit, ami leköt, soha nem szabad unatkozni, ez az átok. :D

2017. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!