Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az éhségtől vagyok rosszul?

Az éhségtől vagyok rosszul?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy az elmúlt két napban nem ettem, csak egy eperturmixot ittam. (Nem, nem valami túlzásba vitt fogyókúra miatt, mielőtt leszúrnátok). Persze ma délutánra már minden bajom volt, szédülés, hányinger, de ez oké, erről tudtam, hogy az éhség miatt volt. De most, hogy egy órával ezelőtt ettem, direkt keveset és könnyűt, hogy ne terheljem meg a gyomromat, most még rosszabbul vagyok, az ájulás szélén, kezem-lábam remeg. Most mi a baj, mit csináljak?

33/N


2010. máj. 28. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyomrod valószínűleg nagyon összeszűkült, ezért vagy rosszul.

Igyál sok vizet, az kitágítja annyira, hogy tudj enni, inkább lugosat, mint savasat.

Ha nem múlik, menj kórházba, kapsz infúziót, és rendbejössz.


Legközelebb pedig próbáld kerülni az ilyet.

2010. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon leesett a cukorszinted, attól van a kéz- és lábremegés, ájulásérzés.
2010. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hasad is lehet, hogy menni fog.Apránként egyél valamit, ne egyszerre sokat. 3 nap és helyrejössz.
2010. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ledőltem picit, most jobb a helyzet

A vízivásos tanácsnak nagyon hasznàt vettem. :)

2010. máj. 28. 15:45
 5/5 anonim válasza:
En nekem ugyanez egesz nap porgos munka de szunetem sincs es aztan enni nem eszekdelutan nincs ido..es ma remegtem es hanyiger szedules sulyoont vesztes zavarodott latas majdnem lerstem a lepcson akkor ez ehsegtol lehet?
2018. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!