Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4 hetes terhes vagyok....

7+4 hetes terhes vagyok. Nagyon szenvedek a hányingertől ami reggeltől estig tart. Ez miatt szinte semmit nem tudok enni és már nagyon szenvedek az éhségtől. Már szinte attól vagyok rosszul. Mit kellene bevenni ami enyhítené ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én utálom a szénsavas italokat és a nasikat, de amikor első babámat vártam és hasonló gondokkal küzdöttem, a ropi+kóla párosítás segített :)


Reggelire kekszet és joghurtot ettem utána. Napközben meg már nem volt baj.

2011. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,én nemrég szültem,ha jól emlékszem,valahogy a 17-18ik hétig tartott a hányinger,és sajnos ez ellen semmi sem használ,legalábbis nekem nem használt.Ropit ettem,teát ittam (natúr feketét)krumpli natúran,keksz..

Ha teheted feküdj sokat,akkor csillapodik,illetve próbáld azt ki,hogy reggel még fekvő helyzetben eszel valamit az előbb említettek közül.

gyógyszerész vagyok,ha lenne gyógyszeres segítség,leírnám.Homeopátiás bogyó a Cocculine létezik,nekem nem használt.

2011. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B6 vitamin (nekem nem segít) és erőltetni kell az evést, segít, ha nem üres a gyomrod. Teljes mértékben átérzem és átélem a problémádat.
2011. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de az erőltetés nem megy mert félek a hányástól.Az előző terhességemnél meg a 13-ik hétig csak hánytam.
2011. jan. 12. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is igy volt ;( Aztan a 13.heten mintha elvagtak volna, elmult minden rosszullet. Igazan nekem semmi nem hasznalt, mindent kiprobaltam, amiket leirnak.

Gyomberpor, menta tea, keksz, b6 vitamin, stb. Nagyon sokat pihentem es aludtam. Fott krumplit ettem, fott repat,huslevest aztan sokaig csak rantott csirket tudtam es ezeket is csak reggel. Este szinte semmit.

De elmult szerencsere!

Most quamatelt szedek,gyomoregesre es igy semmi panaszom nincs.


18km

2011. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a magne b6 segített valamennyire, de igazából csak a 12. héten múlt el a hányinger. Próbálj meg felkelés előtt megenni egy kekszet, annak idején anyukámnak segített, nekem nem. Én egyedül 100 os gyümölcsleveket tudtam inni, és a banánt ettem..
2011. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!