Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek amikor már szinte...

Mit esztek amikor már szinte rosszul vagytok az éhségtől, de mégsem szeretnétek "bűnbe" esni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 00:05
 1/10 anonim válasza:
Valami friss zöldséget. Vagy egy cukros mentateát :D
2011. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt soha nem várom meg.
2011. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Melegszendvicset
2011. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyókúra közben úgy érzed, hogy rosszul vagy az éhségtöl, akkor valamit NAgYON ROSSZUL csinálsz. Ugyanis csak akkor tudsz tertósan lefogyni, ha a kúra közben SOHA nem vagy igazán éhes! Egyél többször kisebb adagokat, sok zöldséget és akkor nem lesz ilyen bajod.
2011. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyennek nem szabadna lennie.
2011. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bármit amit megkívánok, én általába ilyenkor húst szoktam kívánni, akkor kiveszek a kajából (mondjuk marhapökölt) 1 db pici húst, vagy egy-két szelet szalámit. amikor az ember ennyire éhes úgy érzi hogy mindent megzabálna, és meg tudna de ha csak két kanállal, vagy 3 falatot eszel és utána megállod, akkor is nagyon szépen elmúlik az éhség ilyen minimális adagtól is!
2011. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát nálam ilyen nem szokott lenni mert napi 5-6 kis adagokat szoktam enni de tudom ajánlani

nyers répát, zöldségeket, párolt zöldségek, abonett, korpás keksz, pohár kefír, joghurt, túró, hús, tonhalkonzevr(sós lében, zöldséges stb) párolt, roston sült sertés, marha, csirke, hal, főtt tojás, gyümölcsök, sült alma, almachips, zabpehely, pohár tej, abonett szendvics, 1-2 kocka étcsoki, gyümölcsturmix, zabkása, egy kanál méz, mozzarella sajt, csirkemellsonka, 1 db virdli, pár szelet párizsi, de ne legyél kiéhezve

2011. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
melba toast kétszersült. Jelenleg én is fogyizom, tök jó, mert hat darabos kiszerelésekben vannak egy dobozban, és tökre laktató. Pláne teával fogyasztva. Jól megdagad a pocimban:)
2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sárgarépa, cékla, csemegeuborka.
2011. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat!

Kaptam sok jó ötletet,és tanácsot.

2011. máj. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!