Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni egy olyan nő mellett akit nem szeretsz?

Figyelt kérdés

Egyik barátom van így.

Elvileg nem szereti az élettársát de azt mondja jobb mintha egyedül lenne és ha jönne más otthagyná.

De meddig lehet ezt bírni?

Milyen egy ilyen kapcsolat?

Több mint 5 éve vannak együtt , a fiu csajozgat de sose mennek szét. Cirkuszok azok vannak , szerintem a nő mindent megcsinál mos főz takarít, nem dolgozik az ember dolgozik szóval jó dolga van ezért tűr el mindent szerintem.


De meddig lehet ezt csinálni?


Lehet emiatt lelkeg derülni hogy olyan mellett vagy akit nem szeretsz?


2017. febr. 5. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Lelkileg serulni*
2017. febr. 5. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszu eveket elnek le emberek ugy hogy verik oket esetleg nem is szeretik mar a masikat de vagy motivacio nincs, lusta, es ezek egyuttese nem mozditja ki abbol amiben van.
2017. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden attricitas (veszekedes) is tud nemi serulest okozni ugy ez is. Demotivalja majd sokmindenben, ami rutinna vagy rossz szokassa alakul amit lehet egy olyan no mellett nem tenne akinek imponalni akarna. Ez hosszu tavon fejti ki rossz hatasat nem rovid...
2017. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

házicsicska...


mindketten szánalmasak, nem szabad foglalkozni a magánéletükkel!

2017. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezt mondja,aztan elrtuk vegeig egyutt vannak!
2017. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim is így voltak mindig is. 38 év után most válnak, közel 60 évesen. Ok: "Most már felnőttek a gyerekek".


Tehát akár egy életet is le lehet élni így.

2017. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ha jönne más otthagyná"


Ilyen nincsen. Amíg nincs egyedül, nem pariképes egy jobb kapcsolat számára.

2017. ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"szerintem a nő mindent megcsinál mos főz takarít, nem dolgozik az ember dolgozik szóval jó dolga van ezért tűr el mindent szerintem."


Szerintem meg FÉL kilépni az otthon melegéből, helytállni a versengésben.

Jobban fél ettől, mint a férje rossz szokásaitól.

2017. ápr. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödnek az emberek, egyre furább kapcsolatokba keverednek. Felgyűlnek a hibák, erősödnek a szerelem mellett más indokok. 20 évesen az számít jó-e az ágyban és szerelmes vagy-e, 30 évesen, hogy hogy bírják a gyereknevelést, 40 évesen meg én még nem tudom, de bizti valami más.
2017. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!