Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki lehet bírni egy évig a...

Ki lehet bírni egy évig a zajos utca mellett lakást?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk bérelni egy lakást a Váci út mellekutcajaban. Eddig mindig beszélgetés volt, pakolas es sosem ültünk le csendben, most készülünk az elso ittalvásra es most lefekve az agyba tűnt fel, hogy mennyire beszűrődik a forgalom zaja a Váciról. Teljesen kétségbe estem, hogy ez eddig hogyan nem tűnt fel? Meg fogom vajon szokni? Hiaba nem a Váci út maga, hanem egy utcája, akkor is beszűrődik. Nem szoktam olyan mélyen aludni mint a párom, félek, hogy álmatlan ejszakaim lesznek. Mik a tapasztalatok?

2017. ápr. 9. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Zajszigetelő szivacs.
2017. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Udvari szoba nincs? Vagy hall? Végső esetben a konyha?

Hanyadik emelet?

2017. ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Redőny van?
2017. ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után megszokod a zajt. Mellettünk vonatok mennek, de már észre sem vesszük.
2017. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod szokni, de hosszútávon nem tesz jót. Füldugó?
2017. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tönkretette az idegeimet a város zaja... 10 éve élek Budapesten, az ablak előtt vonatok mennek el, közel az egyik pályaudvar, a háztól kb 25 méterre egy nagyon forgalmas út...hozzászoksz, de leamortizál teljesen.
2017. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak hangszigetelési megoldások, vegyétek őket sorra, redőny, ablakszigetelés, párna az ablakok közé, vastag függöny belül, stb. Én dolgoztam a Váci út mellett, egy lakásirodában, a metróra mindig berezgett az asztal, a harmadik emeleten!, és elég sűrűn jár a metró... Én nem birtam volna ottlakni, de sokan laknak ott, tehát kibirható... minden megszokható, ha muszáj.
2017. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Még nem válaszolt, vannak-e a lakásban belső zugok, hogy ne az utcai szobában kelljen aludni, ettől függően sorolom majd én is a szigetelési lehetőségeket, ha csak a nappaliban lehet aludni.
2017. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Hát szerintem az ilyesmit nem lehet megszokni, nekem legalábbis 10 éve nem megy.


Engem az autók zaja, ilyesmi nem zavar, de a házunk előtt reggeltől estig óbégatnak az emberek. Reggel a szomszéd néni a kutyájára üvölt, nappal a csövesek meg melósok óbégatnak, este a szomszéd drogos gyerekhez jönnek fenyegetőzve.


Legjobb megoldás szerintem is a füldugó, én már szinte csak azzal tudok aludni.

2017. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindent kilehet birni.
2017. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!