Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió ellen?

Depresszió ellen?

Figyelt kérdés

Napközben általában pörgök, és sokat mosolygok, akkor van hogy úgy érzem nincs semmi bajom,(vagy ha szar kedvem van akkor is próbálok mosolyogni) és legtöbbször kedves is vagyok mindenkivel.

Viszont ha egyedül maradok (akár vannak körülöttem emberek, akár nem) azonnal elkezdek gondolkozni, és rosszabb lesz, a szuicid gondolataim is előjönnek. Amikor hazaérek leülök a gép elé , rögtön bekapcsolok valami zenét, és csak azt ismételgetem hogy meg akarok halni ..utána kerestem hogy hogy tudnám megölni magam.


néha előjön a légszomjam, és rosszul leszek, mintha fel akarna robbanni a mellkasom és a fejem.. Volt itthon xanax, abból vettem be, de már az is elfogyott és nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel. Ez már több hete tart, van oka, de azt nem tudom megszüntetni, sem továbblépni rajtam (azt sikerült megoldanom hogy napközben ne akadályozzon) szeretnék erős maradni de nem tudom hogy ezt meddig vagyok képes folytatni.

14/L



2017. okt. 26. 19:08
 2/4 anonim válasza:
Keress egy hobbit, kezdj el sportolni, legyél sokat a barátaiddal vagy szerezz párat, és hagyjad abba a szuicid gondolatok termelését :) Nem tudom hogy ilyenkor mi az igazi teendő de szerintem ezek sokat segítenek :D Meg talán nézd meg az előző válaszoló linkjeit.
2017. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fű és gomba
2017. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

keressek hobbit: van. Zene hallgatás, írás, éneklés.

Sportolj: Heti 3 kőkemény tesióra, 1 erobik, egy reggeli úszás. Napi min 1 km séta , van hogy 2. Ezenkívül mit kell még sportolni?

Sokat vagyok a barátaimmal, de csak suliban, pont az a bajom hogy akkor érzem sz*rul magam mikor egyedül vagyok.


Abból meg a pár egymásra b**ott linkből, amiben egy öreg nő beszél az elfogadásról, meg f**omtudjamiről igazán nem segít de,

köszönöm hogy megpróbáltátok.

2017. okt. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!