Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodnom kéne?

Figyelt kérdés

Szombat dêlben ír neten a pasi, beszélgetünk, majd délután közli velem, hogy most mennie kell, és nem tudja, mikor lesz legközelebb, de hogy holnap majd beszélünk. Csak nekem furcsa, hogy szombat éjjelre eltűnik? Ez így olyan, mintha randizni menne... Tudom, hogy bulizós, de péntek éjjel már volt bulizni, ma is bulizni menne? Azért érdekel, mert holnap lesz az első randink, olyan, mintha nagyon is érdekelném, de ez most azért megingatta a hitemet benne. Megkérdezni nem mertem, mit csinál, de igazából úgyis letagadná, ha randizni megy.

20/L


2016. nov. 12. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma estére (vagy délutánra) már meg volt beszélve neki egy másik randi, és hát nem szép dolog az utolsó pillanatban lemondani...
2016. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha randizni ment akkor mi van? Kb 6 órás ismeretség után mit vársz? Holnap randi? Ha belementél, akkor viselkedj úgy, mint egy randin... Egy kicsit felületesnek tűnsz a leírtak alapján.
2016. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha később is ilyeneket csinál, akkor már gyanús. Így az elején, első találkozás előtt elnézném neki, később nem.
2016. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!