Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valaki ilyen vékony...

Lehet valaki ilyen vékony anélkül, hogy evészavarra kéne gyanakodnom?

Figyelt kérdés

Másfél éve nem láttam tesómat (mert angliában él én meg hollandiában), de a múltkor sikerült összehozni.

Nagyon sokat fogyott egy gramm hál nincs rajta, pedig mindig ducibb volt nálam, azt mondja eszik rendesen és csak azért ilyen vékony mert sokat sportol.

Kb így néz ki:

[link]


2010. szept. 21. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves, 25 alatt szerintem hihető, fölötte (nem két nappal, csak a húszas évek közepére gondolok) necces.
2010. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rendszeres mozgas az fogyaszt, tehat a rendszeresseg!


Igy ellehet azt mondani, hogy a "rendszeres" etkezes az hizlal!


A tesod mivel odakint nem igen fogyasztotta az otthon megszokott izeket, s ott pedig idobe tellett, amig megtudta szokni az uj helyet, ill. az etkezest, igy letudott fogyni.


Valoban sok haznal szokas meg, hogy levest kell enni, aztan meg a finom husporkolt + nokedli pl. ezt En nem tartom egeszsegesnek hosszabb tavon.

2010. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

24 éves

amíg otthon laktunk is folyton diétáztunk 16-17 éves korunktól, mert a családunk eléggé hajlamos az elhízásra, sajnos. :S

2010. szept. 21. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
A képen lévő csaj nem tűnik sportosnak,de nem rossz.Egy sportolón több az izom,és tónusosabb is,vagyis alacsonyabb a testzsír.
2010. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tesóm se tűnt túl izmosnak, inkább olyan volt, mint a képen, éppen emiatt aggódom :(
2010. szept. 21. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
picit nekem anorexiás lábaknak tűnnek ezek, túl vékonyak, ha rendesen sporotlna és nem csak koplalna izmosabb lenne kicsivel :S
2010. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!