Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vkinél olyan hogy a férje...

Vkinél olyan hogy a férje kívánja kevésbé a szexet, gyanakodnom kéne harmadik félre vagy van ilyen pasi aki heti 2-3szor kívánja csak (egy életkor után)?

Figyelt kérdés
Lehet nem pont ide tartozik, de anyuka(is)vagyok, és igazából terhesen meg míg pici volt a baba ez fel se tűnt, mert én se kívántam, de most visszatért a kedvem, és le vagyok pattintva. Alakomat visszanyertem, sőt, nem ez a gond. Második baba szóval egyszer már visszalendültünk az eredeti mennyiségre, csak most nem akarnak visszarázódni a dolgok. Mit csináljak? Volt vki így?
2012. jún. 14. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nekem nem tűnik kevésnek, persze az is kérdés, hogy előtte mennyi volt, meg, hogy hirtelen történt-e változás. Alapból viszont nem kevés. Baba mellett szerintem többségünk kizárt, hogy napi szinten teljesítsen.
2012. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A "fénykorban" (ld. gyerekek előtt) volt h naponta is összebújtunk. Most hol én, hol ő fáradt, és lecsökkent az alkalmak száma. DE ez valahol természetes jelenség. Mi már a minőségre megyünk :) Szóval nem kell rögtön harmadikra gondolni, 1xűen a férjed is lehet fáradt.
2012. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem világ életében beérte heti max 3al ami nekekm főleg az elején nagyon meglepő volt. De ez nagyon hullámzó, pár hónapja még nekem nem volt kedvem soha a szoptatás miatt, most hogy már nincs szoptatás nekem több kedvem van, de ő mire el tudok este szabadulni a gyerekektől már hulla fáradt mert reggel 5 kor kel a meló miatt.
2012. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Boldog lennék, ha a párom heti 2-3 alkalommal kívánna! Szerintem örülj te is!

Különben van egy tippem, ami fokozza nagyon a nemi vágyat, én nem is gondoltam volna. Elkezdtem enni a méhpempőt, mert kistesót szeretnénk, és kb. 3 hétre rá elkezdett erősen fokozódni bennem a nemi vágy. Eszem minden nap, és most már a páromnak is rendeltem, ő se maradjon ki a jóból! :)

2012. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Aha, köszi a válaszokat. Valamiért azt hittem hogy visszatérünk majd a heti 4-5re ( a mindennapiról nem is álmodok). Végülis belátom ép ésszel hogy ő is lehet fáradt meg értem is, csak furcsállom, mert soha senkitől nem hallottam még ilyesmit hogy neki lenne nagyobb az igénye mint a férjéé, sőt a barátnőim épp az ellenkezőjéről panaszkodnak hogy nekik a heti 2-3 is megerőltetés, és úgy kell rávenniük magukat.

Engem most az érdekelne, mivel lehetne CSÖKKENTENI a vágyat :D Mert lekötnek a gyerekek persze, és szabad 20-30 perceimben, 1-2 órában sportolok mint a hülye hogy levezessem az energiát:D de nem segít.

2012. jún. 14. 10:33
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

:) marad a "maszti" :)

este meg mond el a férjednek,hogy mire kényszerültél és ajánld fel,hogy megmutatod ,hogy csináltad :) meg lennék lepve,ha nem lenne eredménye:)

Sokszor csak elkezdeni kell egy kis segitség :)

2012. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ÁÁ. Nem hat. Sőt, ez inkább sérti, mert nem szereti ezt megélni hogy ő nem elég...
2012. jún. 14. 14:42
 8/16 anonim ***** válasza:

14.41-es vok

Tálald úgy,hogy őt kivánod annyira és rágondolsz,hogy nem bírtál magaddal:)

Kár ha nem partner mert ezzel klasszul fellehet dobni a házaséletet:)

Pedig mennyire ritka ez,h a nő kevesli a szexet...inkább mi szoktunk a passzivabbak lenni:)

De,hogy a kérdésedre válaszoljak,igen van olyan is,hogy egy bizonyos kor vagy együtt eltöltött év után már nem akkora a láng!

Ha más jele nincs a félrelépésnek..én nem gyanakodnék!

2012. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen épp ez az hogy az ellenkezőjét hallom mindenhol, én már fel se hozom az én problémámat (pedig nekem is az ez), mert hülyének néznek.

Nem hiszem hogy lenne más szinte kizárt, én nagyon gyanakvó alkat vagyok amúgy is sokszor ellenőrzöm a dolgokat (nem úgy hogy a párom tudjon róla vagy ilyesmi meg persze nem arról van szó hogy a privát levelezésébe belenéznék) de azért figyelem a jeleket éberen. De nem is lenne ideje se másik nőre, egyszerűen bele se fér sehova a napjaiba. Vagyis az feltűnne.

2012. jún. 14. 18:33
 10/16 anonim ***** válasza:
A barátnőméknél így van , bár durvábban, mint nálatok, ott nem heti 2-3 a kevés, hanem 2-3 havonta 1. Elviekben nincs az apukának valakije, vagy csak iszonyatosan jól tudja titkolni, bár amennyire nem tud hazudni kizártnak tartom. Szóval ritka, de van ilyen.
2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!