Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió ellen mit?

Depresszió ellen mit?

Figyelt kérdés
Kezdek beleesni a depresszióba pedik sosem hittem benne és nem gondoltam volna hogy leszek valaha is ilyen russzul. Ami először ért hogy a legjobb barátnőm Pestre ment továbbtanulni és így nagyon hiányzik. A tánccsapatommal nagyon összevesztem mert kibeszéltek a hátam mögött azért mert a tanulás miatt kihagytam két hetet edzésen és igazából nem is akarok velük békülni mert elég bénák és nagyon idegesítenek a baj csak az hogy tánconi imádok. A következő pofont a suliban kaptam mikor az egyik legjobb barátnőmet megismertem igazán. És most vele sem beszélek. Plusz most löktem el magamtól egy osztálytársamat mert kétes érzéseim voltak iránta +nem akarok osztálytárssal járni, ezért most az egész osztályom valószinűleg egy k.-nak néz. Tehát osszefoglalóan ezekkel a nagyobb problémákkal küszködök meg még annyi hogy anyukámmal sokat veszekszünk. A tanulmányi átlagommal semmi probléma és a suliban mindig a legmosolygósabb arcomat mutatom kivéve amikor nagyon felidegesítenek mert akkor kiadom magamból a dolgokat bár ez elég ritka. Erős egyéniségnek mutatok magam aki mindenkivel jóban van de ezt addig birom még hazaérek és akkor kitörnek belőlem a dolgok és szó szerint összeomlok a stressz miatt. Egyszer csak úgy órán is bekönnyeztem (fejfájásra fogtam). Szóval tanácsokat segítséget szeretnék kérni hogy hogy essek túl ezen.

2017. nov. 10. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Örülj neki,hogy nem vagy egy prűd,sznob,frigid lány.

A legnagyobb bűn a frigiditás!

2017. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd ki valakinek a problémáidat még részletesebben, egyesével, hogy mi történt. Ha nem hallgat meg senki, akár nekem is írhatod privátban.

Igazi barátaid nem valószínű, hogy sok lesz az életben, amelyik barátnőd elment, vele kéne megpróbálni tartani a kapcsolatot, hátha nem ér véget a költözésével. Hány éves vagy? Lehet egyedül is járhatnál hozzá találkozni.

2017. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%
Írd le kicsit részletesebben a problémád ez így egyszerre kicsit sok.Unatkozom amúgy is és a tanuláshoz lusta vagyok:)20f
2017. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Ugyan azt tudom mondani, mint az elōttem szólók, meg esetleg az olvasás és zene hallgatás. DE fontos, jogy ne depist, mert az még ronthat is benne. Keress új közösségeket/hobbikat.Remélem egy csöpet tudtam segíteni és fel a fejjel.😘

2017. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek aztán óriási problémák. :)) Egy valamit tehetsz. Hozzászoksz a változáshoz, és elengeded a rossz dolgokat. Ha rágódsz rajta, azt nem oldja meg. Vagy igen?! :)) Barátnők életed során jönni, menni fognak. Van a világon másik tánccsoport is gondolom. De akár meg is lehetne bocsátani nekik, azzal is fejlődnél. Tanuld meg elengedni a dolgokat melyekre nincs szükséged. Sok sikert az élethez. Ugyanis ezek mind az élettel járnak. Hajrá!
2017. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!