Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja egyre fáradtabb...

Pár napja egyre fáradtabb vagyok, függetlenül attól, mennyit alszom, vagy dolgozok. Minden nap egyre rosszabb, és leginkább mindig a nap vége felé. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A hét közepe körül kezdődött, és először betudtam annak, hogy aznap éppen kevesebbet aludtam. Nem is igazán tudok visszaemlékezni az utóbbi napokra részletesen, de mintha tegnap vált volna teljesen egyértelművé, hogy valami nincs rendben. Zavart vagyok, nagyon nehezen tudom összeszedni a gondolataimat, az időérzékem teljesen felborult. Nincs igazán étvágyam (tudtam azért enni), és tegnap úgy éreztem, mintha lázas lennék. 37.2 volt, de lehet, csak azért, mert pont forró teát ittam (nem tudom, lehetséges-e ettől). Aludni tudok, de nem aludtam túl sokat sem (most, hogy nem kellett korán kelnem, így sem aludtam többet, mint 8 és fél óra.) Nincs rossz kedvem, inkább valahol a zavarodottság és a pánik között vagyok, plusz a fáradtság. Lett volna ma takarítani valóm és "gondolkodni valóm", de képtelen vagyok bármilyen tevékenységbe belekezdeni, mert teljesen szét vagyok esve, és kicsit olyan, mintha nem is a saját lakásomban lennék. Nem történt semmi a napokban, ami pszichológiailag ezt indokolná.

Ja, és nehezen tudok vizelni.

28/F


2017. nov. 18. 22:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy szerdán és csütörtökön fájt a fejem, változó intenzitással.
2017. nov. 18. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a (szellemi) munka ennyire kimerít?

Esetleg egy nagyobb stresszhelyzetnek most lett vége? Olyankor "elenged" a szervezeted, és úgy érzed, hogy nem vagy összeszedve.

Lelkileg nem kattogsz valamin, ami ennyire beépül a tudatalattidba?

Új gyógyszer, amit szedsz? Akár már 2-3 hónapja is.


Én első körben ezekre gondolnék. Én is ilyesmiket érzek mostanában.

2017. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gyógyszert nem szedek, kattogni viszont szoktam dolgokon néha, és a szellemi munka is jelen van.

Amúgy volt már, hogy kimerült voltam, de annak mindig volt valamilyen közvetlen előzménye, és nem volt ilyen szintű. Ez a semmiből jött, hirtelen, és olyan, mintha ért volna valamilyen sokkhatás, csak éppen nem történt semmi.

Szóval, ha ezek is okozhatják, akkor nálam jelen lehetnek, mint lehetséges ok.

2017. nov. 19. 01:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jön a tél. Ezzel mindenki küzd. Sok zöldség, gyümölcs, teák.. A fény is kevés hát így jártunk. De lehet, hogy egy betegség kerülget és az immunrendszer energiát tol a védekezésbe, ettől fáradtabbnak érzed magad.
2017. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvosodhoz kérd, hogy nézzetek egy vérképet. Én állandóan fáradt voltam, a végén már konkrétan 20 órákat aludtam, iskolába 2 hónapig nem mentem ( más betegség miatt). Aztán kiderült, hogy kb alig van a vas a vérembem. Beszedtem 2 doboz béres vas vitált és semmi bajom nem volt utána.
2017. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Execlor válasza:
Menj el orvoshoz ha kitart még tovább is.. Cisztavagy polip is lehet akár.. :/
2017. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!