Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ebben az...

Mit lehet tenni ebben az esetben? Nem akarom, hogy sértődés, vagy rosszabb legyen a vége

Figyelt kérdés

Van egy közeli ismerősöm, mindketten srácok vagyunk, talán kicsivel több, mint fél éve ismerem. Jól elbeszélgetünk, de ritkán egy kis idő után fárasztó is tud már lenni, és nem veszi észre.

De nem is ez zavar a legjobban, hanem az, hogy a legjobb barátjának tekint. Örül neki, és hangoztatja, hogy olyan jó barátja van, mint én, és abban a hitben él, hogy ő nekem az első számú, legjobb barátom. Ami egyáltalán nem igaz, mert ha választanom kéne, hogy melyik haverommal kéne elmennem valahova, akkor nem ő lenne az. De ezt fogalmam sincs, hogyan hozzam a tudtára. Tele van jóindulattal, azonban nagyon naiv személyiség, és akik ártottak neki, kihasználták, azokról gyűlölettel beszél. Valamilyen szinten félek a reakciójától, lehet egy pszichopata is.


2015. szept. 4. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele. Ha nincs kedved, akkor ne találkozz vele és akkor majd észreveszi, hogy nem vagytok annyira közeli barátok.

Szerintem nem pszichopata, csak valószínűleg magányos és örül, hogy talált egy barátot.

2015. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírod nekem privátban mi vele a baj, miért fárasztó?
2015. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!