Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan segítsek neki, hogy...

Hogyan segítsek neki, hogy lejöjjön a fűről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom több mint 10 éve marihuána fogyasztó. Megtanultam én ígyis elfogadni ahogy van. Igazából soha nem kértem, hogy szokjon le róla. Most viszont ő dobta fel, hogy le akarja tenni és semmit sem akar szívni többet. Az ötletet támogatom, hisz mindenben mellette állok. Szorongásos pánikbeteg régóta, valószínűleg a drogok miatt előbb kijött neki. Gyógyszert szed erre, amit pszichológus ír fel. Tegnap volt neki egy rohama, ma egész nap szorong. Sajnos most nem vagyok ott vele, mert nem tudtam hazamenni, de kapcsolatban vagyunk, holnap megyek hozzá. Valószínűleg ez a roham és a szorongás döbbentette arra rá, hogy üres az élete és csak van. Egyszerűen nem tudom, hogy mit kellene tennem, úgy, hogy hatásos is legyen! Kérem segítsen valaki aki fogyasztó volt esetleg és letette illetve olyanok válaszát is várom akik részt vettek leszokás segítségében... Üzenetben is nyugodtan írjatok! Előre is köszönöm!



2017. nov. 19. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Nehéz. Van tapasztalatom ivás terén-nem nekem- leszokik, visszaszokik, ...bár apukám le tudta tenni a piát elvonót követően évekre! Te semmit nem tudsz tenni max. mellette állsz de te is tudod milyen ez vigyázz nehogy te is tönkemenj ebben idő után..! Talán ezzel is el tudná nála érni valamit tudtommal másokat is magával ránt..

Valami komolyabb motiváció sem ártana. Mindenesetre orvos tudna rajta segíteni-na meg saját maga-...nem biztos hogy a pánikrohamok a fű miatt vannak /bár iszonyatos a THC tartalma a régi hippik ennek hetedét, nyolcadát szívták/..lehet pont a pánikja miatt kezdett füvezni,....lehet onnan kéne elindulni ha kezelteti magát..bár teljesen mindegy mitől van..jól teszi hogy orvoshoz ment!! Hosszú lesz az út neki, sok sikert, nézd végül is komolyabb szerekhez nem nyúlt manapság már ez is csoda......

Szóval orvos, neked meg sok erőt és magaddal is törődj nehogy kiégj...kemény menet lesz..

2017. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide hogy alkohol?! Már ne haragudj de semmit köze ehhez. Nem égek ki ne aggódj! De ezzel aztán nem mondtál semmi újat és segítséget sem adtál... Azért köszi.
2017. nov. 19. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy jon ide az alkohol??Úgy,h mindketto fuggoseg!!!Amig sajat maga nem hatarozza el ,h teljesen leteszi nem tudsz tenni semmit!!!Sajnos tapasztalatból beszélek!!
2017. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem b..meg, leírtam mindent, ha neked ez nem segítség akkor tökmindegy mit írnak neked ITT. Mit vártál a Zacher fog személyesen írni??? :D Ráadásul egy olyan dologról ami illegális és remélem az is marad bár a sok liberális kiscsíra erőlteti..
2017. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgyhogy ennyi ésszel ne akarj semmit.:( Írd ki nyugodtan hogy tíz éve szívja azt a teveszaros sz.rt hátha a TEK meglátogat, Te inkább ne kérdezz vissza szerintem.

De legalább van humorérzéked, ezt díjazom. :DD

2017. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig teljes mértékben igaza van az elsőnek. ezt neki kell akarnia, te nem dönthetsz helyette.
2017. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, mi a helyzet?

azért mondták az alkoholt, mert az is függőség. tehát teljesen mindegy, hogy a párod mit nyomat, tudatmódosítótól függő. irj szivesen beszelgetek veked erről

2018. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
veled erről. hozzátartozó vagyok én is
2018. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!