Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul érzem magamat, ha a...

Rosszul érzem magamat, ha a zenéimet hallgatják/hallják. Csak én vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés
Tegnap anyám a telefonomon lévő zenéket elkezdte hallgatni a zenéimet és elég furán éreztem magam.Barátaimnál nincs így.Utazás közben sokszor hallgatok zenét(fülessel) és ha nem megy a rádió akkor sokszor hallatszik a zeném.Nem hallgatok semmi olyat amit szégyelni kéne.Szerintetek?:(

2014. aug. 18. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Te érted a saját kérdésedet?
2014. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolod, hogy magukban azt mondják, miközben hallgatják a zenét, hogy "pfúh, hogy lehet ennek ilyen tré ízlése"?
2014. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
60%

Szia!


Ez velem is így van, mert régebben sokat piszkáltak azért, mert különc vagyok.

Tudom, hogy nem a legmenőbb zenéket hallgatom, és ez zavar, de én úgysem fogok senki kedvéért felhagyni azzal, ami örömet okoz nekem!

Legfeljebb amit lehet, azt úgy csinálok, hogy másnak ne legyen nyilvánvaló. Sajnos az öltözködésemet nem tudom eltitkolni. (Hidegebb időben is térdig érő szoknyát hordok harisnyával, és utálom a világos színű ruhákat (fehéret kivéve). Én így érzem jól magam, lesz@rom a divatot!)


Így próbálom elkerülni a cikizést, ami valamennyire megy is. Manapság inkább csak szorongok amiatt (nem is kicsit!), hogy cikizni fognak a különcségem miatt.


Röviden: én a megfelelés miatt nem merem másoknak megmutatni a zenéimet. Nem lehet, hogy te is emiatt nem mered?


És egyébként is, az, hogy mi okoz nekünk örömet, csak ránk tartozik, nem?

2014. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Javítás: "és ez (mások miatt) zavar"

Az előző válaszoló vagyok.

2014. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, szintén a megfelelési kényszer miatt. Na meg a sok hülye kérdésért, hogy miért van az mp4-emen annyiféle zene, s most melyiket szeretem jobban? Van Kalapács, Pokolgép, Omen, Rammstein,Tankcsapda, de van Neoton Família és Zoltán Erika is. Én mindet szeretem, és kedvfüggő. Ennyi.
2014. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!