Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdek szétesni. Mit csináljak?

Kezdek szétesni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Folyamatosan nehézlégzéssel küszködök, mintha valami nyomná a szívemet is, emelett folyamatosan felvagyok puffadva.

Csak ülök és gondolkodok, vannak erőssebb és gyengébb érzelmi hullámaim, amikor belegondolok ebbe, akkor fel erősödik és el uralkodnak felettem az érzések, és elkezdem jobban érezni, hogy nehezebben légzek, szúr a szívem, zsibbad a karom.

Sajnos sokat ülök itthon, nincsennek külső kapcsolataim, orvoshoz nem akarok elmenni( a szívemmel voltam EKG-n, de nem volt semmi baj), nem akarok szembesülni azzal a ténnyleg, hogy kimondja, hogy rákos vagyok.

Valakinek volt már ilyen? Mit lehetne ellene tenni, mert már kezdek összeomlani.



2017. dec. 22. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Tipikus pánik roham. Először próbáld meg rendbe rakni életed, könyvek segíthetnek, pszchiológus csak ha sok pénzed van és megtudod fizetni az igazi szakembert, utolsó mentsvár a nyugtatók, de ne akarj függő lenni.
2017. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!