Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon fáj ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon fáj ez az egész, kezdek szétesni teljesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem elmebeteg vagyok vagy nem tudom nem Birom elviselni ha nem szeretnek ha nem kellek valakinek.engem senki se szeretett Egy luzer vagyok szivem szerint ongyilkos lennek. A szuleim sokat vedzekedtek meg lehet genetikailag ia hulladek vagyok. Volt egy baratom ot evig kikeszitett a szakitas ezutan kikezdett velem eg csalados ferfi lefekudtem vele nem tudom minek de beleszerettem pedig egy szr ember... nem akarok senkinek rosszat de duhrohamaim vannak nem erdekelnwk a kotelessegeim megzakkantam...nagy a baj pedig pszichiater is kezel szoval gyogyszert szedek.verekszem kotozkodok cigizek iszok...kicsuszott alolam a talaj. Mit tegyek? Felek hogy kinyirom a ferfit...a csaladjaval egyutt.19/L
2015. febr. 26. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Amég így vélekedsz magadról nem is fognak szeretni.

Miért szeretne más, ha te sem tudod magad ?

2015. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tanulsz, talán egy komolyabb terápiára is szükséged lenne pár gyógyszernél. Ha van kedved, panaszkodhatsz egy kicsit privátban is, beszélhetünk az agressziódról.
2015. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd én rendbe rakom a lelkedet, testedet.
2015. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19 évesen elég korán kiégtél..
2015. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Túl korai szex, túl korai kiégés. Hát, kislány nem csak szexből és szerelemből áll az élet. Csak ezt az oldalát ismered, mert ha jól számolom, 13-14 éves korod óta szexelsz.

Én 23 éves voltam az első alkalomnál a férjem 22, barátnőm 20, stb... Nem vallási alapon döntöttünk így, csak nem vagyunk jószágok, hogy ennyi hajtson.

ÖNURALOM kislány! Ne magadat sajnáld, hanem mondjuk a szeretőd feleségét, hogy nem elég, hogy szr ember a férje, de még egy is r.ibanccal is megcsalta.

2015. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
xDDDD ne nevettess :D
2015. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez meg veletlenul sem vicces :( nem szexeltem 13evesen ez a masodik ferfi akivel egyutt voltam a volt baratommal ket ev egyutt jaras utam fekudtem le 16 evesen..igen csunya dolog amit tettem de nem olyan valaszokat varok hogy kruva vagy mert kiszamithatatlan vagyok bolobd zakkant
2015. febr. 26. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj le, állj le a gyógyszerekkel és meditálgass. Biztos jön valaki aki becsülni fog téged.
2015. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 5.válaszoló jól megmondta,nagyon tetszett.:D xD
2015. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!