Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalmam, motivációm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalmam, motivációm a padlón, kezdek szétesni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Huszonéves srácként egy lánynak sem jövök be aki nekem is tetszene, pedig próbálkoztam elég soknál élőben és neten egyaránt. Legutóbb is 1 hetet leveleztem egy lánnyal olyannyira bejött a szövegem neki, hogy már hívott volna magához hogy bújjunk össze stb, erre meglátta a fotóm és egyből leállította a dolgot. Tényleg ennyire ronda vagyok vagy mit csinálok rosszul? Így biztos nem bírom sokáig mert régóta kapcsolatra vágyom és amíg az nincs meg lassan már semmi más sem érdekel.
2017. nov. 2. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bárkinek összejöhet.. te még nem láttál igazán ronda nőt/férfit, akinek volt valakije? Mert én láttam már. Szóval ha ronda vagy, ha nem, neked is összejöhet.:)
2017. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Privibe kép?
2017. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így látatlanba ezt nehéz megmondani (ha esetleg gondolod küldhetsz képet).

A külsődet valamilyen szinten te is tudod alakítani. Új frizura, járj sportolni, edzeni...Sok olyan lány ismerősöm van, akiknek a barátjuk nem helyes. Az a baj a netes ismerkedéssel, hogy ott először a külső az, ami megfog. Nyilván nem megyek el a randira, ha nem jön be a srác.


22/L

2017. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha online kép nélkül beszéltek egy hetet, akkor felépít magában egy eszményképet, amihez képest még egy átlagos pasi is csalódás lesz.
2017. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jöhetek be mindenkinek, na de hogy utóbbi időben senkinek sem? Komolyan nem tudom hogy mi a baj velem. Ennyire rosszul sikerült a fotóm amit küldeni szoktam vagy mindegy lenne ha leönteném az arcomat savval?
2017. nov. 2. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én vagyok vele így egyedül? :O Hidd el. Egy csónakban evezünk. :) 18/f
2017. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!