Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy éve rosszul érzem magam a...

Egy éve rosszul érzem magam a bőrömben, mi lehet az oka? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Az elején leszögezném, hogy nem nyavajgásnak szánom ezt, csak kíváncsi vagyok, esetleg tudjátok-e mitől lehet, volt-e már bármelyikőtökkel hasonló, és mi segített rajta.

17 éves lány vagyok. Kb egy éve tart az, hogy egyszerűen rosszul érzem magam a bőrömben. Utálok emberek közé menni, szorongok előtte, és amikor ott vagyok, azt kívánom, bárcsak lehetnék végre újra otthon. Rengeteg filmet/sorozatot nézek, ezek azok, amik kicsit feldobják a kedvem, megnyugtatnak, vagy izgalmat hoznak. De amúgy üres az életem, nincs párom (nem is volt soha), a barátaim is leginkább otthonülő fajták, bulizni talán félévente megyek. A tanuláshoz sincs egyszerűen kedvem, folyton fáradt, levert vagyok, magányosnak érzem magam. Félek a szeretteim elvesztésétől. Általában elaludni se szoktam hamar, muszáj telefonoznom, valamit csinálnom, mert a bennem tátongó üresség megőrít. Jópár baráti kapcsolatom megszakadt ebben az évben, de már nem is igazán hiányoznak, nem merek beszélni velük újra, úgy érzem, kevés vagyok hozzájuk és úgy sem kíváncsiak rám. A buszon is mindig imádkozom, hogy ne legyen ismerős és ne kelljen beszélgetnem, mert unnának.

A tanulásban nem igazán motivál semmi, pedig elvárják tőlem, hogy teljesítsek, mert sokáig kitűnő tanuló voltam, de sajnos ez már nem számít, csak az emelt érettségik. iszonyat magasak az elvárások, félek, hogy nem kerülök be egyetemre.

Jó, tudom, borzalmasan önsajnálósra vettem a figurát, de máshogy nem bírtam megfogalmazni a jelenlegi "állapotom", tudom, hogy ennél léteznek sokkal nagyobb problémák. Azért nagyon köszönöm, hogy elolvastátok! :)


2017. dec. 30. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Elolvastam a leveled.

A problémádra a megoldás : CÉL kitűzés !


Pl. : [link]

2017. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, valamilyen cél kell, ez így állóvíz, ki kell kászálódni belőle. Nem vagy nagy gondban, csak neked látszik annak. A sport is jót tesz, felpezsdít kicsit, legyen az bármilyen, vagy táncolj, az is sok örömöt ad. Vagy pl. keresd a lehetőséget, hogy jót tegyél valakivel, az is fel tud villanyozni ;)
2017. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!