Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Mitöl lehet ez?

Mi lehet a bajom? Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Nos egy hete berúgtam. Rondán. Elmentunk egy szorakozohelyre ahova mar joo berugva mentem. Aztan szivtunk fuvet de semmi mast. Es azota tiszta depresszios vagyok. Masnap a masnapossagon kivul csupa eossz gondoloataim voltak, felelem, szorongas es azota is teljesen szorongok, reggelig nem alszok. Most is reggel 6 ora es meg nem aludtam. Mitol lehet ez??
2018. jan. 3. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Magad írtad le, hogy mitől. Csak olvasd el. capito?
2018. jan. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mirol beszelsz
2018. jan. 3. 06:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ettől lehet:


"... berúgtam. Rondán. Elmentunk egy szorakozohelyre ahova mar joo berugva mentem. Aztan szivtunk fuvet ... azota is ... nem alszok"

2018. jan. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah mert egy berugastol lehet hetekig rosszul lenni nem?
2018. jan. 3. 06:55
 5/7 anonim ***** válasza:
nem csak egy sima berúgás volt, te magad írtad
2018. jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. De mar tobbszor is csinaltam ilyet hogy ittam es fuveztem. De ilyen meg soha nemvolt. Egy napig rosszul voltam aztan csa. De ez mar december 25 tol tart
2018. jan. 3. 07:03
 7/7 anonim ***** válasza:

amikor először csinálsz ilyet, akkor még az egészséges szervezeteddel teszed, ami viszonylag jól bírhatja


dec. 25-re viszont már úgy leamortizáltad magad ezzel az életvitellel, hogy most már így hat


és ez csak fokozódni fog, úgyhogy jó lenne abbahagyni

2018. jan. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!