Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek az ellen ha álmos...

Mit tehetek az ellen ha álmos vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetem alatt rendszeres tölt el az hogy majd el alszok az órákon mintha valami altatót vettem volna be :( Igaz néha alig alszok 5 órát mivel 5:50 kor megy a vonatom. de igyekszem kompenzálni. Inkább nekem ez erőtlenség olyan tunyaság és nagyon idegesít. Leragad a szemem és nagyon szégyenlem magam a tanárok előtt :(

2018. jan. 9. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy tessék.Akkor kérdező,légyszives fogyassz metanolt mert CH3OH és ezért már fogyasztható mert ott az oxigén ! Vagy igyál már egy kis Dietil-étert mert az meg(C2H5)2O.Szerinted ennyire sík vagyok 9-es ?
2018. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, mérgező, pont azért írtam. Vagyis nem elég, ha a képletében van O betű. És a vízből sem csinálunk 4 liter oxigént, meg 4 liter hidrogént a hasunkban, jó reggelt! Minek, mikor a levegőben szabad állapotában is van. Vagy te hal vagy?
2018. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Most miért akkor mit kellett volna írnom ? Vegyél nagy levegőket ? Azzal sokra ment volna
2018. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!