Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy ennyit alszom?

Normális hogy ennyit alszom?

Figyelt kérdés

Mindennap 9-10 órát szoktam aludni, ha nem alszom annyit akkor egész nap nagyon fáradt vagyok. És még így is bármikor képes vagyok elaludni, csak leteszem a fejem és 5 perc múlva alszom. Volt egy olyan nap hogy kb 9-kor elaludtam, dél körül felkeltem aztán délután 4-kor elaludtam felkeltem 6-kor és éjjel is simán aludtam utána. Ez normális?

17/L


2018. jan. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is tudnék ennyit aludni.
2018. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha stresszes időszakod van, előfordulhat, de nem igazán jó jel az aluszékonyság. Ha már hosszú ideje fennáll ez az állapot, akkor keresd fel a háziorvosod.
2018. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó hát.

A többiek nem normálisak, hogy csak 6-7 órákat alszanak.

2018. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális hogy ha 9-10 órákat alszik és ennek ellenére is fáradt egész nap, meg az se hogy valaki normális alvás mellett bármikor elalszik. Most még suliban megoldható de majd munkába nem lesz egyszerű. Én megnézetném.
2018. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!